Poučil sa Carlo Ancelotti? Takúto zostavu Realu Madrid plánuje na odvetu s PSG

Karim Benzema

Real Madrid má ešte 16 dní na to, aby dokázal vymyslieť víťaznú taktiku na odvetu osemfinále Ligy majstrov.

V odvete proti Parížu Saint-Germain totižto bude musieť Real Madrid vyhrať, výhra o gól ho posunie do predĺženia, vyššia výhra priamo do štvrťfinále Ligy majstrov. Los Blancos v prvom zápase v Parížu výrazne sklamali, výsledok 0-1 nakoniec mohli pokladať za zázračný, i keď gól dostali až v záverečnej minúte duelu.

V Paríži sa Realu Madrid nepodarilo vystreliť na bránku, to sa im v Lige majstrov naposledy stalo ešte v septembri 2019, rovnako v Paríži. Taliansky tréner Carlo Ancelotti si uvedomuje potrebu zmien, no nechystá zásadné zmeny v základnej jedenástke.

Donútený je len k dvom zmenám, vykartovali sa Ferland Mendy a Casemiro. Týchto dvoch by mali nahradiť Federico Valverde a Nacho Fernandez. Ostatné zmeny tréner Realu Madrid neplánuje. V útoku nastúpi tá istá útočná trojica, Marco Asensio, Karim Benzema a Vinicius Junior.

I bez zásadných zmien v základnej zostave sa bude Carlo Ancelotti spoliehať na diametrálne odlišný výkon aký Real Madrid podal pred týždňom v Paríži.

Více informací o Realu Madrid najdete na BilyBalet.cz.