STABLE 3.25.0
Úvod / Pozdní příchod nebo používání mobilu. Jaké jsou v Realu Madrid pokuty?

Pozdní příchod nebo používání mobilu. Jaké jsou v Realu Madrid pokuty?

Hráči Realu Madrid (© as.com)

Televizní pořad Deportes Cuatro odtajnil pokuty, které hrozí hráčům Realu Madrid v případě, že poruší klubová pravidla.

Jejich výše se pohybuje od 250 do 3 000 eur, jde tedy spíše o varování a symbolický trest, než o částku, která by pro fotbalisty s milionovými platy znamenala finanční újmu.

Vůbec nejvyšší postih, tedy 3 000 eur, je za zmeškání tréninku, na který se musejí dostavit s 45minutovým předstihem. Pokud na něj hráč přijde s pětiminutovým zpožděním, zaplatí 250 eur, s přibývajícím zmeškaným časem se zvyšuje i pokuta, a až do 1 000 eur. Trestáno je i používání mobilního telefonu - při práci s fyzioterapeutem 250 eur, pokud se fotbalista bude věnovat tomuto kusu techniky v šatně nebo při cestování autobusem, přijde ho to na 500 až 1 000 eur.

Pokutě neuniknou ani členové mužstva, kteří si nepohlídají váhu. Překročení limitu rovná se 250 eurům, pokud se prohřešek opakuje, postih narůstá. Hráči musí také vedení klubu oznámit každý rozhovor, který poskytnou. Neučiní-li tak, znamená to ztrátu 250 až 1 000 eur.

Deportes Cuarto rovněž informoval, že fotbalisté, kteří nejsou k utkání nominováni, musejí před výkopem navštívit šatnu a zůstat na stadionu minimálně do 80. minuty střetnutí. Na tiskové konference musejí všichni chodit v klubovém oděvu a během soustředění nemají povoleny návštěvy.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 Následující

@ace tak mně vadí rasisticky kecy proto sem tě stíral a musel na nakej čas bloknout *17* jinak je to troll uroven vyvážená jako u všech

@Jordi Alba no po pravdě jsem si taky myslel, že tu píše a to byl ace když říkáš že tu nechodí *5*

   avatar uživatele ace 7 včera 17:56

Kvíz: Co víte o ženských genitáliích?

Kvíz: Co víte o ženských genitáliích? – iDNES.cz
Víte, co je vulva a kde se na těle nachází? Podle průzkumu to neví šedesát procent žen. Ve spolupráci se sexkoučkou Gaiou Poupětovou, která ženy učí, jaký poklad v klíně skrývají, jsme připravili znalostní kvíz. Otestujte se.
iDNES.cz

@ace tazka debata *140*

+1
   avatar uživatele ace 7 včera 17:18

zlate flisk oproti vysocine *5*

@ace 80% plkátka se spojilo pro dobrou věc *18*

   avatar uživatele ace 7 včera 16:00

@Jordi Alba kdyz si narvala do ignore 80% osazenstva plkatka tak mu asi nic jinyho nezbylo *4*

@BarcaGang lol, takže sem Fliskies akorát nechodí ? Sem myslel, jak to tu někdo solidně vyřešil, že nevidím to komentář ignorovaného uživatele *5* *4*

@BarcaGang od aceho? lepší výmluvu? *25*

-1
Předchozí 1 2 3 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace