Preview: CSKA Moskva - Real Madrid

Na sněhu by se dnes hrát nemělo (© as.com)

Real Madrid vstupuje do vyřazovací části Ligy mistrů prvním zápasem osmifinále na půdě CSKA Moskva.

V Lužnikách se očekává teplota pod nulou, podmínky ale nakonec nebudou tak hrozivé, jak se Španělé obávali. Umělý trávník by neměl být pod sněhovou pokrývkou. Přesto to bude ruský celek, komu bude hřiště více vyhovovat.

To pro Bílý balet ale nemůže sloužit jako výmluva, pokud chce zaútočit na desátý ušatý pohár v klubové historii. Vloni Mourinhova parta překonala psychický blok z osmifinále, letos se proto očekává, že ve dvou zápasech proti CSKA zvládne roli favorita a postoupí.

Mourinho na tiskové konferenci upozornil, že je potřeba brát zápas v Moskvě s plnou vážností. Vrátí se proto k osvědčené sestavě. Sergio Ramos bude hrát na pozici stopera, pravý kraj bude patřit Arbeloovi. V sestavě by neměl chybět ani Coentrão, není však jasné, zdali-li to bude na místě levého beka, nebo v záložní řadě. Jistá se zdá účast Benzemy, Özila, Xabi Alonsa a samozřejmě Cristiana Ronalda. Ángel di María si obnovil zranění a není k dispozici.

V dresu CSKA se neobjeví bývalá opora Betisu Mark González. Chilský rychlík má zdravotní problémy. Mimo hru jsou Mamayev a Nababkin, Honda rovněž není stoprocentně fit.

Zápas začíná už v 18 hodin, mužem s píšťalkou bude Nizozemec Björn Kuipers.

Pravděpodobné sestavy:

CSKA Moskva: Chepchugov; V. Berezutski, Ignashevich, A. Berezutski, Shennikov; Aldonin, Wernbloom, Tošić, Musa, Dzagoev a Doumbia.

Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Pepe, Coentrão; Xabi Alonso, Khedira, Özil, Kaká; Cristiano Ronaldo a Benzema.

Komentáře (24x)

Vložit komentář

Názor s nejvíce souhlasnými hlasy

pitak 21.02.12 12:36
#2

a neboj mam to vyscreenovany tak zadny ninja edity neprojdou :p

Názor s nejvíce nesouhlasnými hlasy

Všechny názory

pitak 21.02.12 12:35
#1

Ty Kajiku, ja nechci bejt ten co furt rype (to musim nechat sebykovi), ale....

Ja vim, ze pro Real hledas ruzny cesticky a zpusoby jak mu pomoct, ale to ze napises sestavu CSKA o 10 lidech neni ta spravna cesta jak protlacit real dal.. :)

pitak 21.02.12 12:36
#2

a neboj mam to vyscreenovany tak zadny ninja edity neprojdou :p

Carlitos 21.02.12 12:42
#4

Zase na mě chceš zkoušet nějaký triky v Malování?*1*

Carlitos 21.02.12 12:41
#3

Já jich tam vidím jedenáct*5*

pitak 21.02.12 12:45
#5

K zapasu.. Bohuzel si myslim, ze z dvojzapasu postoupi Real. CSKA by jim mohlo doma zatopit, ale venku nebudou tak dobri. Kor kdyz chybi Speedy gonzalez a hlavne Honda. S dlouhodobou ztratou Igora v brane se uz docela srovnali.

Byt CSKA v plne sestave (vcetne Necigola;) ), tak by to mohlo byt otevreny...

Txapeldun 21.02.12 12:45
#6

expreska by bohate stacila *10*

Sebyk 21.02.12 13:35
#7

zrovna to sem jdu napsat, kopiraku *3*

honza 21.02.12 13:42
#8

doufám že real dnes ztratí nějaké body proti CSKA Moskva to bude těžké zvlášť real není zvyklý hrát v mrazu*7*

Pablito 21.02.12 13:46
#9

Tady se žádné body imo neztrácejí. Mráz je po rozhodčím snad nejpravděpodobnější výmluvou, kdyby něco neklaplo, no...

Sebyk 21.02.12 13:49
#10

tak to by se moureninovi v tom pripade hodilo do kramu*14*

Pablito 21.02.12 13:52
#12

No, však *7* Tohle bude pro Real zatím o několik stupňů nejhorší zápas, prý až něco o deset...

Joaquín7 21.02.12 14:10
#13

body u honzy přece *135*

Fliskies 21.02.12 14:43
#15

Body do koeficientu? ?? *14*

Pablito 21.02.12 14:51
#16

Dneska bereme i remízu *1*

Fliskies 21.02.12 14:55
#17

Jake mrazi? Jaka zima? Nasadime hrejive maste, Ozil sa v noci na dnes zahrial na ture po polovici luxusnych moskovskych bordelov, stalo ho to 27 000 €. Mourinhovi sa este stale pari z hlavy pre taktiku s krycim nazvom, ,, como contra Pep,, Cristiano prespal celu noc vo svojom novom Lamborghiny, ktore si vykuril na 25 stupnov, akurat bude mozno trosku dolamany ale pre radost nech to pes pojezere... Sergio Ramos, Pepe a Karanka si spravili na izbe sukromnu party, kde nechybal hrejivy lubrikacny gel, takze o zime ziadna. Ostatnych hreje krasnych + 10 a zapas v Moskve nebude rozhodne o zime. *14**18**2**5*

El Gato con Botas 21.02.12 15:34
#18

0:4 nebo 0:5 pro real není co řešit*18*

real je nejlepšííííí cristiano hatttrickk*5**5**5*

podle mě to toho real skočí od začátku dost silně a nasadí velmi silnou sestavu předpokládám velice skvělý zápas ...štěstí bude přát realu která si sebere vítěství*5**5*

CSKA chce zaskočit Real .To je dobrý vtip *5**5*

No však dneska uvidíte že real a debakl se rovná jedna ruka.*18*

*99*

Josef72 21.02.12 15:40
#19

Šájbu, šájbu, šájbu ...

Pablito 21.02.12 16:12
#20

Casillas; Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Coenträo; Xabi Alonso, Khedira; Callejón, Özil, Cristiano Ronaldo y Benzema

Dobrá sestava *6*

Konečně si zahraje Khedira zase základ, posledně pomohl Xabimu 20 minutami do sestavy kola, tentokrát mu vrátí podzimní formu. Dobře, že se Ramos nevrací na lajnu a hraje stabilně stopera, i když by tam byl poslední zápasy potřeba potřeba. A ofenzíva nejlepší možná *11*

Carlitos 21.02.12 16:32
#22

A ofenzíva nejlepší možná *5* Pipita tě už přestal bavit?

Pablito 21.02.12 16:43
#23

Nepřestal, to fotbalový bůh nikdy nepřestane *1* Ale jsme objektivní, jeho forma je poslední zápasy působivá a v LM se mu nedaří dlouhodobě... Kdy jindy by měl druhý útočník Realu Benzema zaskočit? *7*

Přihlašte se či zaregistrujte pokud chcete přidat komentář

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TOPlist