Preview: Real Sociedad - Šachtar Doněck

Anoeta znovu uslyší znělku Ligy mistrů. Real Sociedad vstupuje do základní skupiny zápasem proti Šachtaru Doněck.
Zatímco Erreala v posledních letech tápala a do milionářské soutěže se vrací po dlouhých deseti letech, Šachtar je jejím pravidelným účastníkem.
Jagoba Arrasate věří, že nadšení, elán a touha předvést se budou hlavními zbraněmi jeho mužsta, kterými vykompenzuje větší zkušenost soupeře.
V dresu Realu Sociedad by se mohl po měsíci objevit útočník Agirretxe, avšak jen jako střídající hráč. Obránce Carlos Martínez zůstává mimo hru, na poslední chvíli vypadl Zurutuza, Cadamuro a Elustondo nejsou nominovaní. Brankář Claudio Bravo nastoupí za baskický celek ve dvoustém soutěžním střetnutí.
Šachtar v létě opustili důležití hráči jako Willian, Fernandinho a Mkhitaryan, přesto je ukrajinský klub stále silným složením domácích a brazilských fotbalistů. Někdejší obránce Barcelony Chygrynskiy je zraněný.
Zajímavé střetnutí začíná na Anoetě ve 20:45, rozhodčím bude Ovidiu Alin Haţegan z Rumunska.
Pravděpodobné sestavy:
Real Sociedad: Bravo; Dani Estrada, Ansotegi, Íñigo Martinez, De La Bella; Bergara, Granero, Griezmann, Xabi Prieto; Vela a Seferović.
Šachtar Doněck: Pyatov; Srna, Kryvtsov Rakitsky, Shevchuk; Stepanenko, Grechyshkin, Douglas, Alex, Taison a Luiz Adriano.
Přečtěte si také
Komentáře (10x)
Vložit komentářVšechny názory
jaká závist, Atletico posiluje naprosto tragicky
Čo som včera videl ich zápas tak obrana v podstate fungovala perfektne, Atletico by to tento rok mohlo dotiahnuť na tretie miesto
a proc by nemohlo zautocit na titul?
myslím si, že nemajú kvalitu aby to dosiahli až na titul
No, jasné? Takú peknú odpoveď si si ani nezaslúžil, vaša. (Bez smajlov, irónie a tak...)
Nejčtenější
Tabulky
# | Tým | Z | B | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ![]() | FC Barcelona | 38 | 88 | ||||
2. | ![]() | Real Madrid | 38 | 78 | ||||
3. | ![]() | Atlético Madrid | 38 | 77 | ||||
4. | ![]() | Real Sociedad | 38 | 71 | ||||
5. | ![]() | Villarreal | 38 | 64 | ||||
6. | ![]() | Real Betis | 38 | 60 | ||||
… | ||||||||
19. | ![]() | Espanyol | 38 | 37 | ||||
20. | ![]() | Elche | 38 | 25 |
Primera División - statistika hráčů
1. | ![]() |
K. Benzema | 27 |
2. | ![]() |
I. Aspas Juncal | 17 |
![]() |
J. Jiménez López | 17 | |
![]() |
V. Júnior | 17 | |
5. | ![]() |
E. Ünal | 16 |
Plkátko
Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)
Sotvaprůměrák, ale na dva tři zápasy za sezónu asi víc netřeba.