STABLE 3.25.0
Úvod / Příliš brzké tréninky a zákaz vína a piva. Roberto Carlos prozradil, proč Camacho a Luxemburgo v Realu Madrid neuspěli

Příliš brzké tréninky a zákaz vína a piva. Roberto Carlos prozradil, proč Camacho a Luxemburgo v Realu Madrid neuspěli

Roberto Carlos (© marca.es)

Roberto Carlos se vrátil ke slavné éře Los Galácticos. Někdejší obránce Realu Madrid prozradil, proč u týmu neuspěli trenéři José Antonio Camacho a Vanderlei Luxemburgo.

"Vicente del Bosque nebyl trenér, byl to spíše kamarád. Věděl, že nepotřebujeme pravidla, protože víme, co máme dělat. Perfektně nám rozuměl. Pondělní a úterní tréninky bývaly od 17 hodin místo jedenácti dopoledne, protože v tu dobu by na ně nikdo nepřišel," začal legendární levý bek své vyprávění.

"Se všemi trenéry jsme měli dobré vztahy, výjimkou byl Camacho. Přišel do šatny s vážnou tváří, všechny srdečně pozdravil a oznámil, že nás další den očekává na tréninku od 7 hodin. Normálně jsme trénovali od 10:30. Zkoušeli jsme si s ním promluvit, protože jsme měli naše zvyklosti. Nakonec vydržel ve funkci rekordně krátkou dobu - 10 dnů. Něco podobného se stalo s Luxemburgem. Měli jsme zvyk, že po příjezdu na hotel jsme nechali zavazadla na pokojích a před večeří si dali pivo a víno. Já a Ronaldo jsme Luxemburgovi řekli: 'Profesore, hráči tady mají své zvyklosti, to poznáte. Pokuste se je neměnit. Neberte nám pivo a víno před večeří, jinak budeme mít problémy.' Co udělal? Nejprve nám vzal pivo a poté i víno. Vydržel tři měsíce. Fotbalový svět je malý, zprávy se donesou k vedení klubu a 'ciao'."

Dnes 46letý Roberto Carlos dále zavzpomínal, že soukromá letadla byla běžným dopravním prostředkem: "Dnes se sám sebe ptám, jak jsme mohli dělat takové hlouposti? Skončil zápas a všichni nasedli do soukromých letadel. Vždy jsme se sešli na terminálu pro soukromé lety. Beckham ani nevím, kam létal, Figo, Zidane, Ronaldo, já... Modlil jsem se, abychom hráli v sobotu, protože jsem v neděli chtěl jít na formuli 1. Všude se létalo soukromými letadly. Bylo to šílené."

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 6 Následující

@Jordi Alba lol, dej ještě víc S do tohoslova season *3* *4*

Hlavně to nevypadá na nějakou 1 seasson starm co umí jenom sprintovat a zasekávačku

@BarcaGang Já sice jo, ale co si budem, pravidelně ho nesleduju, jenom videa, články, statistiky. Všude na něj jde chvála, jak psal tunak, tvoření hry mu není cizí + k tomu umí dávat góly

@Jordi Alba já ho popravdě neviděl ještě hrát, jakej je krom jeho stats?

   avatar uživatele tunak 7 dnes 14:34

@Jordi Alba navíc on je spíš tvořič, než zakončovatel

   avatar uživatele tunak 7 dnes 14:33

@Txapeldun myslíš jako nedávno v... kde to bylo, ty bělošský rioty?

Havertz jedinej hráč pod 21 let, kterej dal v Bundeslize, kterej dal 35 gólů. Škoda, že Barcelona o takovejch hráčích ani neuvažuje, místo toho si ho uloví Bayern zadarmo asi.

Mazec jak ten bílej policajt rabuje mezi prvníma *4*

Trump: ....These THUGS are dishonoring the memory of George Floyd, and I won’t let that happen. Just spoke to Governor Tim Walz and told him that the Military is with him all the way. Any difficulty and we will assume control but, when the looting starts, the shooting starts. Thank you!

Mně teda spíše přijde, že to je ta nejvetší ucta k tomu Floydovi, když se za něj postavilo celé město.

Ty jo koukam, že tem zmrdum cajtskym podpálili stanici, takle se to dělá. Jen at těm rasistickej šmejdum ukážou, že tohle bylo daleko za čárou.

Předchozí 1 2 3 6 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 11
2. tunak 7
3. BarcaGang 6
4. Jordi Alba 5
5. Txapeldun 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace