STABLE 3.22.0
Úvod / Přišel čas na nový cyklus, vysvětlil Cristiano Ronaldo v rozlučkovém dopise

Přišel čas na nový cyklus, vysvětlil Cristiano Ronaldo v rozlučkovém dopise

Cristiano Ronaldo (© marca.es)

Cristiano Ronaldo zveřejnil dopis, kterým se loučí s fanoušky Realu Madrid a vysvětluje v něm, proč se rozhodl pro přestup do Juventusu. My vám přinášíme jeho kompletní přepis.

Tyto roky v Realu Madrid a ve městě Madrid byly zřejmě těmi nejšťastnějšími v mém životě.

Cítím obrovský vděk klubu, fanouškům a městu. Mohu všem jen poděkovat za přízeň, které se mi dostalo.

Myslím však, že přišel čas, abych začal v životě novou etapu, a proto jsem klub požádal, aby souhlasil s mým přestupem. Cítím to tak a prosím všechny, zejména naše příznivce, aby mě pochopili.

Bylo to naprosto nádherných 9 let, jedinečných. Byla to pro mě vzrušující, ale i tvrdá doba, protože Real Madrid má ty nejvyšší nároky. Velmi dobře ovšem vím, že nikdy nezapomenu, jak jsem si v Realu Madrid užíval fotbal jedinečným způsobem.

Měl jsem úžasné spoluhráče na hřišti i v šatně, cítil jsem vášeň neskutečných fanoušků. Společně jsme dosáhli na tři výhry v Lize mistrů v řadě a čtyři za pět let. Společně s nimi, v individuální rovině, mám potěšení ze čtyř získaných Zlatých míčů a tří Zlatých kopaček. To vše během etapy v tomto úžasném a prvotřídním klubu.

Real Madrid si získal mé srdce i rodiny, a proto chci nyní více než kdy jindy říci děkuji: děkuji klubu, prezidentovi, vedení, spoluhráčům, všem trenérům, lékařům, masérům a skvělým pracovníkům, kteří dbají na každý detail, aby vše fungovalo.

Ještě jednou nekonečné díky fanouškům a španělskému fotbalu. Během těchto vzrušujících devíti let jsem stál proti skvělým hráčům, respekt a uznání patří všem z nich.

Hodně jsem přemýšlel a vím, že přišel čas na nový cyklus. Odcházím, ale tento dres, znak a Santiago Bernabéu budu cítit vždy jako něco mého, ať jsem kdekoliv.

Děkuji všem a samozřejmě, jak jsem řekl při prvním setkání na našem stadionu před 9 lety: Hala Madrid!

Oficiální vyjádření samozřejmě vydal i Real Madrid, který "vyhověl přání a žádosti hráče Cristiana Ronalda, aby byl prodán do Juventusu". "Real Madrid děkuje hráči, který ukázal, že je nejlepším na světě a je podepsán pod jedno z nejzářivějších období v historii našeho klubu. Cristiano Ronaldo byl v uplynulých devíti letech příkladem práce, odhodlání, zodpovědnosti a talentu. Pro Real Madrid bude Cristiano Ronaldo navždy jedním z velkých symbolů a jedinečným vzorem pro příští generace. Real Madrid vždy bude tvým domovem," stojí v textu, který Bílý balet zveřejnil na své webové stránce.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující
Takhle to úplně eliminuje ten potenciál, že by se pískalo vyrovnaněji.
@Carlitos Tak byl poslední hráč, ne? Ale to je celkem jedno. Přišlo by mi daleko lepší, kdyby ti videorozhodčí na ne tak závažný momenty alespoň upozorňovali a při těch významnejch zasáhli automaticky.
@Carlitos Skokú Messiho? Si to pozri ešte raz. Veď mu tam dal bodyček úplne bez snahy hrať loptu. Takých penált bolo písknutých mraky.
V tipovacke mam jedinu smolu, proste netrafim presny vysledok *1* *12* *50*
@Makak Tak asi se nemůže kontrolovat každý faul, to by se pak nehrálo. To MAtSe na Pirtua faul byl, ale nemyslim, že na žlutou, normálka. Toho Busquetse si překontrolovat ale na rozdíl od těch dvou skoků Messiho měl, protože to bylo kousek před vápnem, takže už jenom kvůli možný penaltě, navíc to byl jasný faul, i když před vápnem.
Jinak ten styl využití videa je fakt nešťastnej, takhle to akorát pošlou do kopru. Ve 35. minutě se díky tomu odhalí zákrok na červenou, ale když tam potom Ter Stegen sestřelí Portua minimálně za žlutou, hraje se v klidu dál, a to samý při jasnym faulu Muniesy na Busquetse (což už by GOAT pochopitelně proměnil) *21*
@Carlitos Proto se ptám, jestli je cinknutej *1*
@Makak A tak je to správně, ne?
@BRIAN19 Tjn, pro mě životní haluz*5*
@Carlitos Od přípravy hraje naprosto tragicky a dnes stál Barcelonu body.
Předchozí 1 2 3 16 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace