STABLE 3.24.0
Úvod / Přišel za 22 milionů eur, nyní je Valencia ráda, že Abdennour klub zdarma opustil

Přišel za 22 milionů eur, nyní je Valencia ráda, že Abdennour klub zdarma opustil

Aymen Abdennour přicestoval do Valencie jako hvězda (© marca.es)

Aymen Abdennour už je ve Valencii minulostí. Tuniský obránce přestoupil do Turecka.

Netopýři získali Abdennoura před čtyřmi lety jako velkou posilu z Monaca za 22 milionů eur a do města přicestoval ve velkém stylu - v luxusním soukromém letadle Petera Lima. Ve své době jeden z nejlepších beků Ligue 1 se ale pro Valencii stal skutečným bolehlavem.

Na Mestalle totiž na dobré výkony z Francie ani zdaleka nenavázal a klub jen těžko hledal možnost, jak ho na přestupovém trhu udat. Dvouleté hostování v Marseille skončilo podobně neslavně, v jednu chvíli ho dokonce Olympique poslal do rezervního týmu ve čtvrté lize.

Abdennour se proto letos vrátil do Valencie, možné zájemce o jeho služby odrazoval vysoký plat přes 4 miliony eur. Ve čtvrtek přišlo vysvobození. Klub se dohodl s 29letým stoperem na rozvázání smlouvy, jejíž platnost měla skončit až v létě 2020, aby si následně mohl plácnout s Kayserisporem. Kapitola v análech Valencie, kterou mnozí označují za vůbec nejhorší přestup, se tak konečně uzavřela.

Vše podstatné o fotbalovém klubu Valencia CF, včetně aktuálního zpravodajství, najdete na stránkách www.valenciacf.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 22 Následující

A druhej vítěz dne je tenhle finskej gólman, kterej dál při svým debutu v nároďáku gól Švédům *4* https://www.youtube.com/watch?v=vTKbqjxv8P4

Tortorellovu

“I don’t think he knows how to play” and “He’s off the rails” are just two of the things John Tortorella said to describe Anthony Duclair, who is in the Blue Jackets lineup and playing in his hometown.

A dnes dal Tortorellu tymu hattrick *4*

Duclair v posledních 5 zápasech 8 gólů *86* *85*

@šašekFCB před tou 50 minutou bylo 9.5

@Txapeldun aký bol na ho kurz na tipaci?

trefil to krásně

@šašekFCB nj, důvod přejít ke konkurenci

Duuuuuuuc *66* *80*

Předchozí 1 2 3 22 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace