STABLE 3.24.0
Úvod / Problémy na hřišti i mimo něj. Sevilla řeší, co s Banegou

Problémy na hřišti i mimo něj. Sevilla řeší, co s Banegou

Banegovo Ferrari (© as.com)

Éver Banega už do závěrečných tří ligových zápasů nezasáhne, neboť mu byl za nakopnutí Pere Ponse z Girony vyměřen trest na čtyři utkání. Tento i řada minulých prohřešků na trávníku i mimo něj může pro argentinského záložníka znamenat konec v klubu.

Třicetiletý Banega je v hledáčku Arsenalu a Boca Juniors dnes potvrdila, že se jej pokusí získat. V úvahu stále přichází i prodloužení smlouvy se Sevillou, která má platnost do roku 2020. "Sportovní ředitel nemůže na rozdíl od fanoušků rozhodovat v emocích. Éver má dobré a horší zápasy, ale je to skvělý a důležitý hráč. Bylo by nespravedlivé jej soudit podle vyloučení v Gironě. Ohledně jeho pokračování musíme zohlednit mnoho faktorů," uvedl sportovní ředitel Andalusanů Monchi.

O fotbalových kvalitách Banegy není pochyb, jde ale také o velmi kontroverzního hráče s problémy na trávníku i mimo něj. V letošním ročníku je s 16 žlutými a 2 červenými kartami nejtrestanějším hráčem soutěže. V roce 2008, kdy působil ve Valencii, ho v půl čtvrté ráno zastavila policie, která zjistila, že řídil s alkoholem v krvi. O dva roky později nepodal Unai Emerymu ruku po stažení ze hry a naopak udělal naštvaná gesta. Několikrát navíc přišel pozdě na trénink, za což byl finančně potrestán.

"Nic se neděje, je mi to jedno," reagoval poté, co se na internet dostalo video, jak se oddává virtuálnímu sexu. Vedení Valencie se nelíbil ani moment, kdy pózoval v dresu Realu Madrid.

Výraznou kapitolou v Banegově životě jsou automobily. Když na čerpací stanici zapomněl zatáhnout ruční brzdu, jeho vlastní vůz mu přejel nohu. Výsledkem byla šestiměsíční pauza kvůli zlomenině. O několik měsíců později shořelo Banegovo Ferrari, tentokrát vyvázl nezraněn.

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 7 Následující
   avatar uživatele ace 6 dnes 10:45

Kam de Schickazo? Proč tu gumu Kalinice kupovali to nepochopis. Já měl dělat managera to fakt dělá kde jaká guma *8*

lol za schicka kalinice, to maj v tom rime nejaky kvoty na nekopy, nebo proc nezkusi radsi nekoho poradnyho? *2*

   avatar uživatele Makak 7 dnes 10:32

Tak mi někdo pučte 400k na Ocampose, ne? *1*

   avatar uživatele Makak 7 dnes 10:21

@ace Tak to mě poznáš po tomhle kole *2*

   avatar uživatele ace 6 dnes 10:18

Njn clověk ani nepozná jestli hraješ , koukám jen na top3

   avatar uživatele Makak 7 dnes 10:06

@ace Taky už pár let fantu nehraju, tak jsem negooglil, kde to opisovat *6*

   avatar uživatele ace 6 dnes 10:03

Lol už pár let ty vemeno *5*

   avatar uživatele Makak 7 dnes 10:02

Tam stejně všichni narvete Alavés *3*

   avatar uživatele Makak 7 dnes 09:55

@aimar21 Bale stojí jako Messi *20*

Předchozí 1 2 3 7 Následující

Top plkálisti dnes

1. Makak 7
2. ace 6
3. aimar21 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace