Real Madrid si na Trofeo Bernabéu zastřílel proti klubu Al-Sadd

Tradiční Raúlova oslava (© marca.es)

Real Madrid podle očekávaní zdolal v letošním vydání Trofeo Bernabéu mužstvo Al-Sadd vysoko 5-0.

Zraky fanoušků byly upřeny zejména na Raúla Gonzáleze. Legenda Bílého baletu se konečně dočkala přesně takové rozlučky, jakou si zasloužila. Objetí s králem i Florentinem, číslo sedm na dresu, které mu přenechal Cristiano Ronaldo, kapitánská páska od Casillase...

Raúl dostal vše. A co by to bylo za rozlučku, kdyby se během ní neradoval ze vstřelené branky. Byl to právě Raúl, kdo otevřel ve 23. minutě skóre. Až do poločasu těsný stav zůstal.

Po změně stran, kdy už Raúl oblékl dres Al-Saddu, se na vysokém vítězství Blancos podepsali Isco, Benzema z chybně nařízené penalty za faul na Carvajala, k němuž došlo ještě před vápnem, a dvěma trefami Jesé.

Real Madrid porazil Al-Sadd 5-0, ale co je důležitější, vzdal hold jednomu z nejlepších hráčů španělské historie, magickému a jedinečnému číslu 7.