STABLE 3.25.0
Úvod / Rozestavení se možná změní, filozofie ne, řekl Setién

Rozestavení se možná změní, filozofie ne, řekl Setién

Quique Setién (© marca.es)

Barcelona oficiálně představila Quique Setiéna, nový trenér ligového lídra zároveň pronesl svá první slova ve funkci.

"Netrvalo mi ani pět minut, abych nabídku přijal. Četl jsem spekulace v tisku, ale upřímně jsem nevěřil, že by si mě Barcelona vybrala. Nemám žádné tituly ani dlouhý životopis, ale líbí se mi styl Barcelony a mé týmy vždy hrály dobrý fotbal. To je jediné, co mohu slíbit, že budeme předvádět hezký fotbal. Nevím, jestli to bude stačit, abych přesvědčil v tak velkém klubu, jako je tento. Chceme bojovat o všechny trofeje. Barcelona je klubem, který se musí snažit každým rokem zlepšovat," uvedl 61letý Setién, jemuž se nejvíce dařilo na lavičce Las Palmas, naopak naposledy v Betisu nepřesvědčil.

"Pokud jde o změny v týmu, budeme vše řešit společně. Musíme se shodnout. Ještě máme čas, abychom to probrali, zatím se teprve se vším seznamuji, jsem tu první den," pokračoval a připustil, že se nebrání změně rozestavení: "Důležitá je filozofie, víme, jak chceme hrát. Je možné, že dojde ke změně rozestavení, musím promluvit s hráči. Určitě ale nebudeme měnit naši filozofii."

"Sleduji mladé hráče z rezervy. Mají šanci se prosadit, hráči prvního mužstva nemohou usnout na vavřínech. Vždy jsem mladíkům říkal to samé - pokud se opravdu budou zlepšovat a zaslouží si tu možnost, mohou se stát členy áčka."

Setién podepsal na Camp Nou smlouvu do června 2022, náhlý skok v kariéře ho možná zaskočil, což na tiskovce glosoval: "Včera jsem se v mé rodné vesnici procházel kolem krav a dnes trénuji nejlepší hráče světa. To je pro mě nejvíc. O něčem takovém jsem ani nesnil. Jsem hodně emotivní člověk, dnes je pro mě velký den."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující

@ace já tohle slyším od něj snad poprvý...to má jako mlčet, když ho urážej orteláci v Barceloně? Jako dělá se tady velká věda z toho, že fašouna označujou náckem...ale rasismus je imho mnohem horší

+1
   avatar uživatele Makak 14 dnes 21:21

@ace Je to žertér no. Ale zápas evidentně neviděl, jinak by tu tekly potoky slz.

   avatar uživatele ace 8 dnes 21:20

viz ten clanek plne blabolu *4*

   avatar uživatele ace 8 dnes 21:14

to udelat dneska, tak ho ti ubozaci co se nazyvaji novinari sezerou zaziva a muze koncit karieru *8*

   avatar uživatele ace 8 dnes 20:30

Jo už to vidím, ať laskavě přestane ten baskické ubozak bulet a jestli se mu to nelíbí ať táhne zpátky do Afriky odkud ho sem fotr dotahl. Miluju ty we fakt tohle

-1
   avatar uživatele ace 8 dnes 19:49

Aimar kouzelník offline píše do plku *34*

+1

cau kluci, jsem offline, jak dopad fotbal? kolik jsme meli drzeni mice?

@BarcaGang Jak tam spomenul to cislo. *5*

Barcelona made 867 passes against Valencia but failed to score. Setien admitted his players' decisions were not right.

He added: "Valencia closed up well, and positionally there are things we must, of course, correct. They stopped us from moving the ball forward, we played many senseless passes, which is not what we want."

A co tedy chtěli dělat?

Předchozí 1 2 3 9 Následující

Top plkálisti dnes

1. BarcaGang 19
2. Fliskies72 17
3. Makak 14
4. ace 8
5. Txapeldun 7
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace