STABLE 3.25.0
Úvod / Salisu má oproti létu 40násobnou hodnotu, zajímá se o něj řada klubů

Salisu má oproti létu 40násobnou hodnotu, zajímá se o něj řada klubů

Mohammed Salisu (© as.com)

Valladolid se trápí v útoku, spolehnout se však může na obranu, která patří mezi nejlepší v La Lize. Velkou zásluhu na tom má jeden z objevů sezóny Mohammed Salisu.

Teprve dvacetiletý stoper nakoukl do prvního týmu už vloni, teprve v letošní sezóně se však mezi profíky usadil. A to do takové míry, že jeho cena podle serveru Transfermarkt vystřelil od léta z 250 tisíc eur na 10 milionů eur. Tedy za osm měsíců na čtyřicetinásobek. Salisu je nejhodnotnějším hráčem Valladolidu.

Přitom podle původního plánu měl s áčkem jen trénovat a sbírat zkušenosti, proto mu bylo přiděleno číslo dresu 27, tedy mimo pětadvacítku jmen, kterou připouštějí pravidla pro soupisku prvního mužstva. Salisu ale dokonale využil absencí Valladolidu v prvním ligovém kola, kdy nebyli k dispozici Javi Sánchez a Barba. V základní sestavě se usadil a byl její součástí ve 22 z 23 ligových kol.

Salisu překvapuje přehledem a spolehlivostí, ke kterým přidává solidní práci s míčem - přihrává s 80procentní úspěšností a ve většině utkání patří mezi nejlepší hráče na trávníku. To vše společně s nízkou výkupní klauzulí 12 milionů eur dělá z talentovaného fotbalisty atraktivní zboží na přestupovém trhu.

Čím dál více klubů ghanský talent sleduje. Jsou mezi nimi Atlético, Real Madrid, Valencia, Manchester United nebo Newcastle. Změní se zájem některého z nich v konkrétní nabídku?

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 11 Následující

@Txapeldun mazeček, to bych já převedl mnohem lepší freestyle :)) Ale asi tréma no, Dembele taky nic moc poprvé

@Txapeldun SF.cz si vyprosil ace naspat ?

Holt SF.cz asi bez jeho zvratků klesla návštěvnost, tak si vyprosil unban *117*

+2

,,na minulom webe ban mal,, ace Ty na tomto... *5*

Nazdar banane !

   avatar uživatele ace 5 dnes 13:10

@tunak bez toho trollingu, chceme tu mít nakou úroveň *2*

   avatar uživatele tunak 8 dnes 13:03

Justice? Kometa zavre kram? *25*

   avatar uživatele tunak 8 dnes 13:03

@ace decent = dr martens? *17*

Předchozí 1 2 3 11 Následující

Top plkálisti dnes

1. Txapeldun 16
2. Carlitos 12
3. tunak 8
4. ace 5
5. Fliskies72 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace