STABLE 3.24.0
Úvod / Sergio Ramos se nechal vystřídat, aby mohl Unai Núñez debutovat

Sergio Ramos se nechal vystřídat, aby mohl Unai Núñez debutovat

Sergio Ramos (© as.com)

Hezké gesto předvedl v kvalifikačním utkání o postup na Euro 2020 proti Faerským ostrovům Sergio Ramos. Kapitán Španělska se na vlastní žádost nechal vystřídat, aby dopřál reprezentační debut Unaii Núñezovi.

"Bylo to velké gesto a hodně to o něm vypovídá. I v průběhu utkání myslí na vše, zejména na své spoluhráče. Měl jsem v hlavě, že tam Unaie pošlu, pokud bude vhodná chvíle, ale byl to sám Sergio Ramos, kdo ke mně přišel a požádal, aby Unai debutoval," řekl trenér Robert Moreno.

Zatímco pro 22letého stopera Athleticu Unaie Núñeze to byl první reprezentační start, Sergio Ramos oblékl červený dres už po 167., čímž vyrovnal národní maximum Ikera Casillase.

"Statistiky jsou od toho, aby se přepisovaly. Dokud budu mít touhu a ambice, chci je vylepšovat. Mým cílem je dosáhnout na 200 zápasů za Španělsko. Kéž by se mi to povedlo," uvedl Sergio Ramos po jasné výhře 4-0, díky níž má La Roja i po šesti zápasech plný počet bodů.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 4 Následující
   avatar uživatele Makak 2 dnes 08:19

@Pablito Asi to bere tak, že normální pracovní den = 8 h, a pokud člověk spí 4 h, čili polovinu normálu, tráví ty další 4 h prací, čili jeho pracovní den má 12 h.

...12 h je pracovní den typický pro Makaka. Je to řehole © aimar

@BarcaGang ty jsi matematik žejo

   avatar uživatele Makak 2 dnes 07:25

lol

A vůbec, mazejte k tomu pásu, nebudu u něj sám *1*

@Fliskies72 Když to tvrdíš *22* *5*

Reakcni doba pri dlouhodobe spankove deprivaci cc 5-6 h se prej da srovnavat s lehci podnapilosti *5*

Jako pravidelne kazdy den spis jen 5hodin-6hodin a jeste l tomu jako bonus ridis dodavku? *4*

   avatar uživatele ace 1 dnes 06:08

Taky spím 5,6 hodin a o víkendu 8-10 A většina lidí to tak má co znám, tak co z toho děláte vedu zas *5* spíš neznám nikoho kdo spí ve všední den 12 *4*

Ale jestli spite jen 4 hodiny, tak to uz musite byt tezky milionari nebo pozitkari, protoze mit o 50% vic casu nez ostatni je solidni vyhoda.

Předchozí 1 2 3 4 Následující

Top plkálisti dnes

1. BarcaGang 4
2. Jordi Alba 3
3. Makak 2
4. Pablito 1
5. ace 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace