Sevilla porazila Mladost i podruhé a postupuje

Záběr z utkání (© marca.es)

Sevilla zvládla bez problémů odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Mladosti Podgorica a po výhře 6-1 slaví hladký postup.

Už první zápas na Pizjuánovi ukázal, že mezi oběma kluby je velká propast, pokud jde o kvalitu. Zatímco doma zvítězila Sevilla 3-0, na hřišti soupeře si připsala ještě vyšší triumf.

Unai Emery mírně obměnil sestavu, šanci dostal i Maduro, s nímž Sevilla pro letošní sezónu nepočítá. O góly se ale postarali jiní. Už v prvním poločase jich Andalusané vstřelili pět. Vitolo otevřel skóre, Rusescu, Rabello, Coke a znovu Rusescu postupně rozvlnili síť.

Ve druhém poločase dali výsledku konečnou podobu Coke a Pavicevic povedeným přímým kopem. Sevilla se může těšit na dnešní los dalšího kola.