STABLE 3.25.0
Úvod / Slavná minulost, bídná současnost. Superdepor se trápí ve třetí lize

Slavná minulost, bídná současnost. Superdepor se trápí ve třetí lize

Superdepor (© marca.es)

Fanoušci Deportiva La Coruña se smutkem vzpomínají na slavnou minulost klubu, který se v současnosti trápí v Segundě B - třetí líze.

Už žádné obranné zákroky Maura Silvy, přihrávky Valeróna, centry Frana, kontry Makaaye ani patičky Djalminhy. Už žádné návštěvy Milána, Paříže nebo Londýna.

Před dvaceti lety by v této fázi sezóny Superdepor bojoval v Copě, připravoval se na další vystoupení v evropských pohárech a po očku sledoval, jak si vedou konkurenti o nejvyšší místa ligové tabulky. Dnešní realita je jiná, daleko od tehdejších domácích i evropských úspěchů mužstva, která bylo označováno jako Superdepor. Depor spadl do Segundy B, ve své skupině je s nejhorším útokem (7 branek za 12 utkání) na čtvrtém místě, které nedává šanci bojovat o postup. A k tomu prohra s rezervou nenáviděné Celty Vigo. Nic jiného nemůže výstižněji vyjádřit, jak bídně na tom Depor je.

A co je horší, klub po sportovní ani ekonomické stránce neukazuje, že by se mělo něco výrazně posunout k lepšímu. "Je to tragédie", "nekonečný smutek", "volný pád", "k pláči". Tak aktuální zmar komentují bývalé hvězdy a trenéři - Jabo Irureta, Manuel Pablo, Djukić či Donato.

V Deportivu se od sestupu z nejvyšší soutěže v roce 2011 točí nekonečné množství hráčů a trenérů. Fanoušci i odborníci čím dál hlasitěji volají po důvěře v odchovance, kteří nechají na hřišti duši.

Místo toho se bolest prohlubuje čím dál více. Vedoucí společnosti ABANCA, majoritního vlastníka Deporu, Juan Carlos Escotet před tím, než do klubu vloni napumpoval 35 milionů eur, uvedl, že Depor je v kritické situaci. Dokáže se vzpamatovat včas?

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 37 Následující

@BarcaGang Nikde neni napisane, ze sa nerozhodnem navstivit Dubaj. A ked sa tak rozhodnem, tak ho navstivim, mozno januar, februar.

škoda, že nejedeš do dubaje jako Jordi, mohl ses naučit arabsky

@BarcaGang Spanielsky, anglicky, nemecky od nejakych 20 rokov, Honzicku, budv klude, neboj sa o mna. *26* *85*

a co mistní licoměrník, už umíš aspon něměcky plynule nebo si jen podprumerny pracovni migrant?

@Fliskies72 A jeden Lukášek *85*

Tu su dvaja, mozno traja Honzici ? *6*

@Carlitos Co sa pohne, na to palim. *122*

@ace Kua, ten stan mi tu bude vyčítanej dlouho koukám *1* *4*

a ta paní jenom řekla, jestli si chci zaplatit za to, že to budu mít rychleji, nic o tom, že by byl na půl roku

Předchozí 1 2 3 37 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 27
2. Carlitos 20
3. aimar21 10
4. Jordi Alba 10
5. Makak 9
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace