STABLE 3.25.0
Úvod / Stoichkov: Riquelme v Barceloně neuspěl kvůli imbecilovi Van Gaalovi

Stoichkov: Riquelme v Barceloně neuspěl kvůli imbecilovi Van Gaalovi

Riquelme a Van Gaal (© marca.es)

Hristo Stoichkov rád komentuje minulé i současné dění v Barceloně, tentokrát bulharská legenda promluvila o angažmá Juana Romána Riquelmeho.

Argentinský záložník prošel Barcelonou mezi roky 2002 až 2005, uspět ale dokázal v Evropě až následně ve Villarrealu. Podle Stoichkova byla chyba v tehdejším trenérovi Barcelony Louisi van Gaalovi, kterého označil za imbecila.

"Proč Riquelme v Barceloně neuspěl? Protože měl za trenéra imbecila, jako je Van Gaal. Je to jasné, ne? Van Gaal udělal dobré věci, což je potřeba uznat, ale kvůli jeho nesmyslům trpělo hodně fotbalistů," řekl dnes 54letý Stoichkov.

"I já jsem pod ním trpěl. Když přišel do šatny, řekl, že je v Barceloně hodně Cruyffismu. Samozřejmě jsem si pomyslel, kde je Cruyff a kde on? Byl mezi nimi velký rozdíl. Riquelme neuspěl kvůli tomu, jak ho Van Gaal na hřišti využíval. Riquelme měl zejména ve Villarrealu fantastickou kariéru, ale i první rok v Barceloně si užíval. A já si užíval jeho gólů, přihrávek, průniků... Ale když chce někdo udělat z grepu jablko, je to nemožné."

Stoichkov na sebe upozornil už nedávno, když prohlásil, že by Barcelona dosáhla stejných úspěchů s Pepem Guardiolou i bez něj.

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 5 Následující

@tunak náhodou Znojemka byla vždycky válec, tam sme jezdili pořád, to mam krasny vzpomínky *17*

   avatar uživatele ace 6 včera 21:23

Lol nepojedu do Třebíče ne, brain on *6*

@ace nocni zivot v trebici? Razis na zidovskej hrbitov? *4*

   avatar uživatele ace 6 včera 19:39

bych ty naše dementy co tam jezdi musi pozabijet, pokud se jim člověk dokáže vyhnout tak Chorvatsko cajk, ale anitak tam nemam jaksi chut jezdit a podporavat je *2* Nic razime do města za nočním životem *19*

   avatar uživatele ace 6 včera 19:37

@Txapeldun radsi pozer ve wellnessu nez paštika v Chorvatsku *2*

No, se prej hajpuje druhej hajp. *1*

@BarcaGang Já jenom doufám, že nebudou moc vyhajpovaný Baskové, abych se tam mohl někde v poklidu rozvalit. Ale dost mě teda vytáčí, že tam jedu zrovna v době, kdy bude pauza mezi sezonama *1*

@tunak @Makak Po pravdě netuším, nikdy jsem nad Chorvatskem nepřímýšlel, hrál jsem tam jen jednou v Umagu turnaj. JInak pro me jsou jiné destinace, ale ted při korone, ženska nikam jinam nechce, prej je jen tam bezpečno (vyhajpována jak prase no), takže jsme koukali a je tam hodne peknych míst teda.

Nejlepší letní dovolená je stejně rozvalit se na kanapi a pustit si větrák a Netflix. Tam je tolik dokumentů, že za jediný den můžete navštívit skoro celý svět prakticky zadarmo *61*

-1

@BarcaGang Taky máš doporučení od Rakitiče jako Mára Vít? *5*

Předchozí 1 2 3 5 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace