STABLE 3.24.0
Úvod / Tebas rezignoval, aby uspíšil volbu nového prezidenta La Ligy. Bude znovu kandidovat

Tebas rezignoval, aby uspíšil volbu nového prezidenta La Ligy. Bude znovu kandidovat

Javier Tebas (© marca.es)

Javier Tebas včera večer na svém twitterovém účtu uvedl, že s okamžitou platností rezignuje na post prezidenta La Ligy.

"K dnešnímu dni 2. prosince v 21 hodin jsem se rozhodl rezignovat na post prezidenta, aby mohl začít proces nové volby, ve které se chystám kandidovat," stálo v Tebasově prohlášení, které následně potvrdila i soutěž na oficiálním webu.

Tebas vysvětlil, že se postu vzdal z důvodu, aby uspíšil volbu nového prezidenta La Ligy. Ta měla proběhnout v říjnu 2020, podle Tebase by v takovém případě neměl jeho nástupce dostatek času k rozhodnutím v několika důležitých oblastech. Mezi nimi jsou televizní práva či dohoda s vládou. Podle Tebase vše povede k větší stabilitě.

Sedmapadesátiletý Tebas stojí v čele La Ligy od roku 2013 a soutěž pod jeho vedením po ekonomické stránce každým rokem vzkvétá. O Tebasovy služby se zajímala italská Serie A i anglická Premier League, on sám však věří, že si znovuzvolením zajistí mandát na další čtyři roky ve Španělsku.

Nového prezidenta La Ligy bude volit pětice členů - dve nejstarší a jeden nejmladší klub Primery a nejstarší a nejmladší klub, který působí v Segundě. Tyto podmínky splňují Athletic, Barcelona, Getafe, Sporting a Extremadura. Komise začne pracovat 4. prosince.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 35 Následující

Buffalo parádička! *22* A Eichel neskutočný válec, posledných 14 zápasov vždy s minimálne jedným kanadským bodom a počas tohto obdobia 12 gólov a 13 asistencií... *25* *86*

   avatar uživatele tunak 17 dnes 00:37

Trpišovský je volnej. *66*

Carlo v Arsenalu? Jim pomuže spíš mladej progresivní trener, takovej Nagelsman by tam sedl, jenže ten o to mít zájem nebude ani náhodou, když dělá z Lipska váleček

O nom sa už nejaké dva dni v spojitosti s Arsenalom šušká.

   avatar uživatele tunak 17 dnes 00:29

@Grobar ty jo, doufám že ne, ten by pro ně byl dobrej *25*

Marcelino sa nedohodol?

   avatar uživatele tunak 17 dnes 00:27

@Grobar tak zdeněk zeman... je nejspíš volnej

   avatar uživatele tunak 17 dnes 00:26

aha, tak carlo prej možná propustit chtěl, aby mohl do arsenalu

@tunak V ITA sú hrozne myšlienkovo tvrdohlaví. Tam trénerom nikto, kto v serii A neodkopal aspoň pár rokov snáď ani byť nemôže.

Předchozí 1 2 3 35 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 17
2. Txapeldun 13
3. Grobar 9
4. La Coruňa 1
5. BarcaGang 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace