STABLE 3.25.0

Superdépor - značka, ktorá vznikla pred 25 rokmi

5. kolo sezóny 1992/93, 28 tisíc divákov na štadióne Riazor netrpezlivo čaká na úvodný hvizd rozhodcu Marína Lópeza, na programe je 3. októbra 1992 stretnutie medzi Deportivom a Realom Madrid. Nikto ešte netuší, čo sa udeje počas...

El Clásico, aneb pohled na historii jedné vášně

El Clásico, derbi Espaňol. Zápas, jako žádný jiný. Nejvyhrocenější, nejvášnivější a nejsledovanější měření sil v Evropě.

Aktuálně

DNES 13:46
Aïssa Mandi podle očekávání mění Betis za Villarreal, vítězi Evropské ligy se jako volný hráč po vypršení smlouvy upsal do roku 2025.
DNES 13:45
Pojistit si Diega Carlose a Lucase Ocampose novými smlouvami do roku 2025. To je v současné chvíli hlavní cíl sportovního ředitele Sevilly Monchiho. Dohody by mohly být potvrzeny v nejbližší době.
DNES 13:42
Španělský fotbalový svaz nakonec přece jen souhlasil s dohodou mezi Asociací španělských fotbalistů a La Ligou, aby nový ligový ročník začal o víkendu 14. a 15. srpna.
VČERA 17:57
Ve chvíli, kdy se přesun Memphise Depaye z Lyonu do Barcelony zdál jako otázka hodin či dnů, se do boje o nizozemského útočníka vložil Juventus. Stará dáma údajně svádí 27etého hráče štědřejšími platovými podmínkami.
VČERA 17:36
Aymeric Laporte by se po třech letech v řadách Manchesteru City mohl vrátit do La Ligy, zájem o někdejšího beka Athleticu má Barcelona. Snížit vysokou cenu by mohla výměna hráčů, Citizens mají zájem o Sergi Roberta a Ousmana Dembélého.
VČERA 17:32
Sedmdesát šest utkání odehrál za Celtu Vigo Jozabed Sánchez, což je také konečné číslo. Třicetiletý záložník v klubu ke konci června skončí a stane se volným hráčem.
VČERA 17:30
Juan Soriano už nebude strážit svatyni Sevilly, odchovanci klubu vyprší za dva týdny smlouva, která nebude prodloužena.
VČERA 10:45
Valencia nesplnila podmínky ohledně první fáze stavby nového stadionu, za což jí nyní hrozí pokuta 2,3 milionu eur. Tím problémy pro Netopýry nekončí, v polovině srpna totiž skončí termín pro druhou fázi, což s sebou přinese hrozbu dalšího postihu. Nou Mestalla stále nezná termín dokončení, práce byly zastaveny v roce 2009 a od té doby hrubá stavba chátrá.
VČERA 10:41
Práce na stadionu Balaídos pokračují, kvůli demolici tribuny Marcador ale možná naberou zpoždění. Klub totiž potřebuje zelenou od vedení ligy, což se zatím nestalo.
14.06.21 11:12
Anglický Tottenham chtěl zlákat ze Sevilly trenéra Julena Lopeteguiho a byl ochotný složit výkupní klauzuli 4,5 milionu eur, Lopetegui však podle tisku přesun odmítl z osobních důvodů, neboť je v Andalusii spokojený v osobní i pracovní rovině.

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Žádné zápasy

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 68 Následující
   avatar uživatele Helix 6 dnes 17:30

@Pablito ten Fernandes je osklivy pripad no *1* ale myslim ze pomerne ojedinely, nebo je na EURO jeste nekdo, kdo dostal obcanstvi dekretem prezidenta?

A jako já tohle nechci řešit každý den na mistrovství ale prostě tady už postrádá smysl nějaký poměřování národů, protože už mi to připomíná draftovani nebo přestupy mezi kluby. Se na to rovnou vyserte a přestaňte to tímhle stylem hrát když vole kdokoliv hraje za kohokoliv. Nakonec vole vyhraje ME někdo s 10 naturalizovanyma nebo černýma hráčema. Sorry ale to už prostě není ono, chybí tomu to srdce. Já chci vidět, že kluci hrajou za svou zemi. A bude hůř, protože přece láska k bližnímu svému a vpuštění každýho negra do Evropy protože tolerance a západní hodnoty. Přitom jen postkoloniální trauma a snaha o odčinění svých činů. Dřív to na plantážích stříleli a dnes tomu hrdě dávají občanství, jakože jsou si rovni *8*

+1
   avatar uživatele Helix 6 dnes 17:17

@aimar21 ten je v poradku, ten nebyl zlej na Slavinku *5*

@aimar21 a to řek zas kdo? Ale aspoň je bílej a zapadne... mezi ty mongoloidní Rusy *5*

@Pablito a brazilec v tymu RUSKA nevadi? *14*

Teď karma zakročila a za Kamaru v týmu FINSKA seslala porážku *86*

@Carlitos je to debilní realita, ale tady ty hippies se toho zastávají, tak pozor

+1

@ace a na ockovani jdes teda?

Předchozí 1 2 3 68 Následující

Top plkálisti dnes

1. Fliskies72 22
2. ace 11
3. tunak 8
4. BarcaGang 8
5. Carlitos 7
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace