Tyč, břevno, břevno. Rubén Castro a Jorge Molina baví internet

Jorge Molina nedokázal překonat Dudu Aouateho (© diariodesevilla.es)

Slávu si v době internetu lze získat velmi snadno, útočníkům Betisu Rubénu Castro a Jorge Molinovi se to nechtěně povedlo díky akci, při které během několika vteřin hned třikrát orazítkovali brankovou konstrukci.

Stalo se tak ve včerejším utkání proti Mallorce. Rubén Castro se na konci prvního poločasu ocitl v gólové šanci, míč ale skončil na tyči. Hned ke dvěma dorážkám se dostal Jorge Molina, ale balón v obou případech orazítkoval břevno.

Fanoušci i hráči se nechápavě chytali za hlavu. Akce, která nakonec Betis mrzet nemusela, neboť díky gólu Rubéna Castra z 86. minuty zdolal Mallorcu 1-0, už obletěla fotbalový svět.

"Nikdy se mi nic podobného nestalo, asi k tomu muselo dojít. Vypadalo to hloupě, ale pro nás je důležité, že jsme získali tři body, fanoušci byli skvělí," prohlásil po zápase Jorge Molina.

Podívejte se, jak hráči Betisu během několika vteřin třikrát orazítkovali brankovou konstrukci: