STABLE 3.24.0
Úvod / Uvolněné mravy v Celtě. Hned čtyři hráči měli v týdnu mimofotbalové problémy

Uvolněné mravy v Celtě. Hned čtyři hráči měli v týdnu mimofotbalové problémy

Pione Sisto (© marca.es)

Celta Vigo má v podstatě zajištěnou záchranu, možná i proto se v posledním soutěžním týdnu sezóny v týmu poněkud uvolnily mravy.

Hned čtyři fotbalisté totiž měli v posledních dnech mimofotbalové problémy.

Jako první se v pondělí provinili Sofiane Boufal a Ryad Boudebouz, kteří si krátili čas při ramadánu až příliš rychlou jízdou na minimotocyklech na pláži Samil, navíc bez oprávnění, při čemž je přistihla městská policie.

Vedení Celty nepotěšil ani Emre Mor, který v úterý zveřejnil na Instagramu video, jak radostně s rozeběhem skáče do bazénu u svého domu. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby turecký mladík už měsíc nemarodil s poraněným kotníkem...

Ve středu přišla řada na Piona Sista, který se údajně "vymkl kontrole" už před nějakou dobou. Jeho nejnovějším výstřelkem byla 21denní dieta, při níž se živil pouze ovocem. Kvůli fyzické slabosti však nezvládal tréninky a nesmyslnou dietu musel kvůli vyčerpání organismu předčasně ukončit. "Ztratil jsem kontrolu nad emocemi a myšlením, asi bych se z toho zbláznil," vysvětloval.

Zástupci klubu nyní zvažují, jestli hříšníky potrestají. Zejména pro Emre Mora by nešlo o nic nového, neboť během nepovedeného angažmá na Balaídosu byl již několikrát vyřazen z kádru či pokutován.

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 4 Následující
   avatar uživatele Makak 2 dnes 08:19

@Pablito Asi to bere tak, že normální pracovní den = 8 h, a pokud člověk spí 4 h, čili polovinu normálu, tráví ty další 4 h prací, čili jeho pracovní den má 12 h.

...12 h je pracovní den typický pro Makaka. Je to řehole © aimar

@BarcaGang ty jsi matematik žejo

   avatar uživatele Makak 2 dnes 07:25

lol

A vůbec, mazejte k tomu pásu, nebudu u něj sám *1*

@Fliskies72 Když to tvrdíš *22* *5*

Reakcni doba pri dlouhodobe spankove deprivaci cc 5-6 h se prej da srovnavat s lehci podnapilosti *5*

Jako pravidelne kazdy den spis jen 5hodin-6hodin a jeste l tomu jako bonus ridis dodavku? *4*

   avatar uživatele ace 1 dnes 06:08

Taky spím 5,6 hodin a o víkendu 8-10 A většina lidí to tak má co znám, tak co z toho děláte vedu zas *5* spíš neznám nikoho kdo spí ve všední den 12 *4*

Ale jestli spite jen 4 hodiny, tak to uz musite byt tezky milionari nebo pozitkari, protoze mit o 50% vic casu nez ostatni je solidni vyhoda.

Předchozí 1 2 3 4 Následující

Top plkálisti dnes

1. BarcaGang 4
2. Jordi Alba 3
3. Makak 2
4. Pablito 1
5. ace 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace