Už nemám na další míče místo, vtípkuje po dalším hattricku Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo (© marca.es)

Cristiano Ronaldo dal zapomenout na několik zápasů v řadě bez vstřelené branky, do sítě Málagy se trefil hned třikrát.

A stačilo mu k tomu pouhých patnáct minut v prvním poločase. Real Madrid na hřišti nebezpečného soupeře zvítězil 4-0 a díky zaváhání Barcelony se Sevillou se protlačil na první místo tabulky.

"Mám ze tří gólů radost, ale důležité je, že jsme vyhráli. Někdy přihrávám na branky já, jindy zase asistují spoluhráči mně. To je tým, tak to má fungovat," pochvaloval si Cristiano Ronaldo, jehož třetí gól patičkou ozdobí sportovní relace.

Portugalec zaznamenal v bílem dresu už jedenáctý hattrick a jediný zásah ho dělí od cifry stovky branek za Real Madrid. "Věřím, že na stovku letos dosáhnu. Balón jsem si na památku nevzal, na další míče už doma nemám místo," dodalo dobře naladěné číslo sedm.