STABLE 3.24.0
Úvod / Vaclík: Cíle? Skončit do čtvrtého místa a vyhrát Evropskou ligu

Vaclík: Cíle? Skončit do čtvrtého místa a vyhrát Evropskou ligu

Tomáš Vaclík (© marca.es)

Tomáše Vaclíka čeká druhá sezóna jako jedničku v brance Sevilly.

Český reprezentant byl v prvním roce v La Lize chválen, Sevilla však zůstala za očekáváním. V domácí soutěži se umístila až šestá a v Evropské lize ji vystavila v osmifinále senzační stopku pražská Slavia. Proto celek z Nerviónu přes léto výrazně posiluje a podle Vaclíka velmi dobře.

"Musíme se na sezónu dobře připravit. Z nového trenéra (Julea Lopeteguiho) mám velmi dobrý pocit. Přišlo devět hráčů, kteří mají vysokou kvalitu. Jsme rádi, že tu jsou s námi," uvedl Vaclík.

Třicetiletý Ostravák věří, že Sevilla splní cíle, na které vloni nedosáhla: "Naše cíle jsou velké. V lize se chceme umístit do čtvrtého místa a pokusit se vyhrát Evropskou ligu. Samozřejmě potřebujeme pomoc našich fanoušků, kteří jsou pro nás velmi důležití."

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 22 Následující

A druhej vítěz dne je tenhle finskej gólman, kterej dál při svým debutu v nároďáku gól Švédům *4* https://www.youtube.com/watch?v=vTKbqjxv8P4

Tortorellovu

“I don’t think he knows how to play” and “He’s off the rails” are just two of the things John Tortorella said to describe Anthony Duclair, who is in the Blue Jackets lineup and playing in his hometown.

A dnes dal Tortorellu tymu hattrick *4*

Duclair v posledních 5 zápasech 8 gólů *86* *85*

@šašekFCB před tou 50 minutou bylo 9.5

@Txapeldun aký bol na ho kurz na tipaci?

trefil to krásně

@šašekFCB nj, důvod přejít ke konkurenci

Duuuuuuuc *66* *80*

Předchozí 1 2 3 22 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace