Ve finále play-off Segundy se střetnou Deportivo a Mallorca. Penalty o postupujícím nerozhodnou

Deportivo a Mallorca se utkají ve finále play-off Segundy o třetí postupové místo do La Ligy. Galicijci v semifinále zdolali Málagu (výsledky 4-2 a 1-0), Mallorca těsně přetlačila Albacete (2-0 a 0-1).
Právě z této dvojice vzejde třetí celek, který doprovodí Osasunu a Granadu do nejvyšší soutěže.
První zápas se odehraje ve čtvrtek od 21 hodin na stadionu Deportiva, odveta je na programu v neděli ve stejný čas na Son Moix.
V případě shodného skóre po 180 minutách boje bude následovat půlhodinové prodloužení. Pokud se ani v něm nerozhodne, nedojde na obvyklý penaltový rozstřel. Jako lépe umístěný tým po základní části by totiž postoupila Mallorca.
Ostrovní celek byl součástí Primery naposledy v sezóně 2012/2013, Deportivo se do ní může vrátit po jediném roce.
Související články
-
Třetím postupujícím do La Ligy je po skvělém obratu Mallorca 23.06.19 22:50
-
Při fotbale nerušte, raději zavolejte na naši linku. Play-off Segundy nabídne novinku 12.06.19 10:20
-
O třetí vstupenku do La Ligy si zahrají Málaga, Albacete, Mallorca a Deportivo 08.06.19 23:27
-
Granada je po dvou sezónách zpět v La Lize, ze Segundy sestupují Rayo Majadahonda, Gimnàstic, Córdoba a Reus 05.06.19 09:49
-
Osasuna se po dvou letech vrací do La Ligy 20.05.19 23:58
Přečtěte si také
Komentáře (10x)
Vložit komentář3-2-2-3 pri utocny fazi ma od Pepouna.
Jinak odkdy ma segunda b deset skupin? Mela ctyri, ne?
Tiež som nevedel, že sa to menilo, musel som to čeknúť a ajhľa, päť skupín rozdelených na A a B, čiže ak správne rátam, spolu to je...
To je kvůli nedohrání minulé sezony tercery a tak, ne? Nechali jich postoupit víc a museli pak udělat víc menších skupin.
Bože ten tam trénuje okres kdesi a mediální špíny z něho dělají hned druhého Mourinha
V té Segunde B pada extemne malo golů teda. Tam by tipovačku aimar se svym 0-0, 1-0, 0-1 ovládl na plné čáře
"Výsledkem je atraktivní a zejména na poměry Segundy B nebývale ofenzivní podívaná. Sanse má napříč všemi deseti skupinami soutěže třetí nejlepší útok a usiluje o postup o kategorii výše."
27 vstřelených gólů v 17 zápasech je nebývale ofenzivní podívaná? Jinak Etxebe trénuje Bilbao Athletic, má stejný skóre, ještě o dva body víc a článek nikde
Asi nehraje 3-2-2-3, čili rozestavení Arsenalu z roku 1925. Možná ho napadlo stáhnout Nándora Hidegkutiho do zálohy?
Jestli to bude trenérská hvězda formátu ZZ, jsem klidný
Tabulky
# | Tým | Z | B | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ![]() | FC Barcelona | 38 | 88 | ||||
2. | ![]() | Real Madrid | 38 | 78 | ||||
3. | ![]() | Atlético Madrid | 38 | 77 | ||||
4. | ![]() | Real Sociedad | 38 | 71 | ||||
5. | ![]() | Villarreal | 38 | 64 | ||||
6. | ![]() | Real Betis | 38 | 60 | ||||
… | ||||||||
19. | ![]() | Espanyol | 38 | 37 | ||||
20. | ![]() | Elche | 38 | 25 |
Primera División - statistika hráčů
1. | ![]() |
K. Benzema | 27 |
2. | ![]() |
I. Aspas Juncal | 17 |
![]() |
J. Jiménez López | 17 | |
![]() |
V. Júnior | 17 | |
5. | ![]() |
E. Ünal | 16 |
Plkátko
Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)
Bože ten tam trénuje okres kdesi a mediální špíny z něho dělají hned druhého Mourinha