STABLE 3.25.0
Úvod / Večer brazilských mladíků. Mohou z nich být hvězdy, tuší Lucas Vázquez

Večer brazilských mladíků. Mohou z nich být hvězdy, tuší Lucas Vázquez

Dojatý Vinícius po vstřelené brance (© marca.es)

Vítězství Realu Madrid nad Osasunou 2-0 režírovali mladíci z Brazílie - Vinícius Júnior a Rodrygo Goes, kteří se postarali o obě branky.

První jmenovaný otevřel skóre v prvním poločase a trefil se poprvé od února, při oslavě gólu se přímo na trávníku neubránil slzám. Rodrygo přidal pojišťující zásah ve druhém poločase po skvostném zpracování míče a průniku do vápna, na hřišti byl v tu chvíli při ligovém debutu pouhých 95 vteřin.

"Dojalo mě to, protože trvalo moc dlouho, než jsem byl znovu sám sebou. Nebyl jsem tak šťastný jako v minulé sezóně. Hodně jsem pracoval, gól udělal radost mně i mé rodině," uvedl 19letý Vinícius, jemuž se ale do gólu nedařilo, často kazil a fanoušci na něj několikrát pískali. "Byli v právu, protože jsem nehrál dobře. Ale snad se vše otočí."

Spokojený byl i o rok mladší Rodrygo: "Debut a gól, to mi zůstane v paměti po zbytek života. Jsem šťastný od chvíle, co jsem součástí Realu Madrid, ale gól moji radost ještě vylepšil. V Realu Madrid je na vás vyvíjen velký tlak, ale už chápu, že je potřeba odprostit se od toho, co říkají lidé zvenku. Když se daří, není vše tak skvěle, když se nedaří, není nic tak hrozné. Budu i nadále tvrdě pracovat, abych si vysloužil důvěru trenéra."

Velkou budoucnost předpovídá oběma nadějným Kanárkům Lucas Vázquez: "Máme z Viníciuse radost. Je to skvělý kluk, který pracuje na maximum. To samé platí u Rodryga, jsou to výborné posily. S postupem času se ještě budou zlepšovat, mohou z nich být hvězdy."

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 Následující

@ace tak mně vadí rasisticky kecy proto sem tě stíral a musel na nakej čas bloknout *17* jinak je to troll uroven vyvážená jako u všech

@Jordi Alba no po pravdě jsem si taky myslel, že tu píše a to byl ace když říkáš že tu nechodí *5*

   avatar uživatele ace 7 včera 17:56

Kvíz: Co víte o ženských genitáliích?

Kvíz: Co víte o ženských genitáliích? – iDNES.cz
Víte, co je vulva a kde se na těle nachází? Podle průzkumu to neví šedesát procent žen. Ve spolupráci se sexkoučkou Gaiou Poupětovou, která ženy učí, jaký poklad v klíně skrývají, jsme připravili znalostní kvíz. Otestujte se.
iDNES.cz

@ace tazka debata *140*

+1
   avatar uživatele ace 7 včera 17:18

zlate flisk oproti vysocine *5*

@ace 80% plkátka se spojilo pro dobrou věc *18*

   avatar uživatele ace 7 včera 16:00

@Jordi Alba kdyz si narvala do ignore 80% osazenstva plkatka tak mu asi nic jinyho nezbylo *4*

@BarcaGang lol, takže sem Fliskies akorát nechodí ? Sem myslel, jak to tu někdo solidně vyřešil, že nevidím to komentář ignorovaného uživatele *5* *4*

@BarcaGang od aceho? lepší výmluvu? *25*

-1
Předchozí 1 2 3 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace