STABLE 3.24.0
Úvod / Vlastník Almeríe se sešel s Mourinhem i Zemanem a dál budí vášně

Vlastník Almeríe se sešel s Mourinhem i Zemanem a dál budí vášně

José Mourinho a Turki Al-Sheikh (© marca.es)

Nový majoritní vlastník Almeríe Turki Al-Sheikh i nadále budí mezi fanoušky klubu velké vášně.

Sáudskoarabský boháč chce bez nadsázky změnit klub po všech směrech. Po drahých nákupech hráčů, kteří mají Andalusanům pomoci k návratu do La Ligy, se chce zaměřit na rekonstrukci stadionu, v plánu má také vybudovat akademii, která má být podle jeho slov inspirována slavnou barcelonskou La Masií.

Jenže ne všechny novinky jsou příznivcům po chuti. Šejk tvrdě narazil s anketou o možné změně loga a designu dresů, za což schytal velkou kritiku. Fanouškům se nelíbilo ani spojení klubu se ženou v burce, která vyhrála jeden z luxusních automobilů, o které se losuje při každém domácím střetnutí Almeríe.

Upřít však Turki Al-Sheikhovi nelze snahu se po fotbalové stránce vzdělávat. Do Sáudské Arábie si pozval řadu trenérů, se kterými analyzoval zápasy Almeríe. A nešlo o ledajaká jména. Pozvání přijali nejen Pablo Machín, Quique Setién, Aitor Karanka, Abelardo, Julio Velázquez, ale i The Special One José Mourinho nebo 72letý Čech Zdeněk Zeman, jenž se proslavil v Itálii.

Mezi fanoušky Almeríe nepanuje shoda, co si vlastně o současném dění v klubu mají myslet. Na jednu stranu je těší možnost posunout se mezi španělskou elitu a mířit na cíle, které by bez šejkových peněz byly jen utopií, zároveň jsou zde varovné příklady Racingu či Málagy, které skončily krachem. Racing se dlouho vzpamatovával z problémů, do kterých ho dostal zprvu zbožňovaný Ali Syed, příběh Málagy s šejkem Al-Thanim se stále píše a poslední kapitola je o tom, že Andalusanům reálně hrozí kvůli finančním problémům vyloučení ze Segundy...

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 8 Následující

@tunak to pisou za kazdou cenu protivetruchcijci. Akorat netusej ze se jim to vraci zpet do obliceje...

   avatar uživatele Makak 1 dnes 06:56

@tunak to určitě pár trotlů píše o každém filmu...

   avatar uživatele tunak 2 dnes 00:33

@ace lepší kino je bio oko nebo světozor, ne?

   avatar uživatele tunak 2 dnes 00:33

@Makak nj, prej je to pěkně trapnej pokus, selhávající na celý čáře, píšou recenzenti

@tunak hodně high

a co je gold class?

joker prej hodně low?

Předchozí 1 2 3 8 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 2
2. BarcaGang 1
3. Makak 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace