STABLE 3.25.0
Úvod / Vzal jsem si za vzor špatné hráče, lituje Soldado, že se neprosadil v Realu Madrid

Vzal jsem si za vzor špatné hráče, lituje Soldado, že se neprosadil v Realu Madrid

Roberto Soldado (© marca.es)

Roberto Soldado v upřímném rozhovoru prozradil, že lituje období v Realu Madrid, kdy si podle vlastních slov vybral za vzor špatné hráče a nechoval se jako profesionál.

"Byl jsem dítě. Byli tam hráči jako Figo, Zidane nebo Raúl, kteří byli velkými profesionály, ale já si vzal za vzor špatné hráče. Následoval jsem ty, které jsem následovat neměl. Musíte být zodpovědný sám za sebe, vědět, kde jsou hranice. Já si myslel, že jsem lepší než Beckham. Nebyl jsem na to psychicky připravený. Stoprocentně bych byl rád, kdybych dostal v Realu Madrid šanci, ale byl jsem jako dítě, někdo mě měl vzít a dát mi facku," řekl útočník Granady, který v Realu Madrid strávil několik let, aniž by se výrazněji prosadil.

"Měl jsem o sedm kil více než teď. Když se dívám na fotky, stydím se. Nehlídal jsem se a hodně jedl. Nechápu, jak jsem si mohl myslet, že v takové formě bych mohl hrát mezi Los Galácticos. Kdybych se více hlídal a byl vyspělejší, možná bych dostal více šancí. Pořád to mám v hlavě. Pokud mi někdo podal sklenici vína, vypil jsem ji. Když jsme se dobře bavili, tak jich bylo i více. Když mi bylo sedmnáct osmnáct a někdo v jednu v noci řekl, že se jdeme bavit, tak já byl připraven jako první."

"Znal jsem v Madridu hodně lidí, oni takový život vést mohli, protože nehrali za Real Madrid. To je pochopitelné. Ale já byl profesionální fotbalista... Naštěstí mě usměrnili rodiče a má žena, kterou jsem potkal v době, kdy mi Real Madrid a otec vytyčili nějaké mantinely. Odvedli dobrou práci. Věděl jsem, že už to zašlo příliš daleko, že jsem překročil čáru," dodává Soldado.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Související články

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 7 Následující
   avatar uživatele Helix 1 dnes 15:55

@Txapeldun to zacali uz pred 30 lety *1*

@Tarja já jsem se nad tím zasmál dobře, protože mi to přišlo docela real

@aimar21 neznám, ale RIP

konečně si připadám starej...začínaj umírat Monty Pythoni *13*

umrel terry jones *12* rip in peace

+1
   avatar uživatele Tarja 4 dnes 13:57

to mělo být asi vtipné, co? :D

+2

"Mariana chtěli okrást" - po pravdě jsem myslel, že tam bude: Jak už to bývá zvykem v době zápasu chtěli hráčův dům lupiči vykrást, osudnou chybou se jim však stalo, že nevědí, že utočník Realu Madrid zápasy nehraje a tudíž ho potkali v domě. Lapkové raději utekli a fotbalistovi tak nevznikla žádná škoda.

   avatar uživatele Tarja 4 dnes 13:01

@ace tak to je snad jasné, to bych o tebe ani nezavadila *2*

Předchozí 1 2 3 7 Následující

Top plkálisti dnes

1. Tarja 4
2. ace 3
3. BarcaGang 3
4. Fliskies72 2
5. aimar21 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace