STABLE 3.25.0
Úvod / Zvažoval jsem konec s fotbalem, šel bych pracovat, vzpomíná Héctor Herrera na těžké začátky

Zvažoval jsem konec s fotbalem, šel bych pracovat, vzpomíná Héctor Herrera na těžké začátky

Héctor Herrera (© marca.es)

Héctor Herrera nenastupuje v Atléticu po přestupu z Porta pravidelně, těžkou hlavu si z toho ale vzhledem ke zkušenostem z mládí nedělá.

"Samozřejmě, že to není příjemné, ale byl jsem připravený na všechny scénáře. Věděl jsem, že musím být trpělivý. Jediné, čím si může získat více minut na hřišti, je tvrdá práce. Po tom všem, co jsem v životě prožil, si nemohu stěžovat na nedostatečné herní vytížení. Jsem připraven pomoci týmu, pokud na hřišti, tím lépe, pokud ne, tak alespoň podporou spoluhráčů," uvedl Héctor Herrera. Mexický záložník přiznal, v minulosti zvažoval, že pověsí kopačky na hřebík a půjde pracovat.

"V patnácti letech jsem odešel do Ciudad de México, abych si zkusil dobrodružství - zkusit stát se profesionálním fotbalistou. Dnes říkám, že to byla doba učení. Už se tomu mohu smát, ale tehdy to bylo těžké. V určitém období jsem jedl jen jednou denně, ale se spoluhráči jsme si říkali, že zítra se snad najíme lépe. Když se to dozvěděla matka, chtěla, abych se vrátil. Ale řekl jsem ne, věděl jsem, že dosáhnu toho, abych se stal ligovým hráčem," pokračuje 29letý fotbalista.

"Když mě Pachuca pustila do druholigového Tampico Madero (v roce 2011), tak nám neplatili, neměli jsme nic. Už jsem žil se svojí současnou ženou, která otěhotněla. Proto jsem zvažoval, že s fotbalem skončím a půjdu pracovat. Otec pracoval v Americe ve stavebnictví, možná by to byla i má cesta. Nakonec jsem se rozhodl, že to ještě zkusím a počkám na šanci. Ta naštěstí po krátké době přišla a mohl jsem za Pachucu hrát nejvyšší soutěž."

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 14 Následující
   avatar uživatele ace 11 dnes 20:15

a co je za problem? tak bud berou prasky nebo se zeptame kam s tim *4*

Pokud jste již pod pantoflem, tak samo sebou čepička zbytečná...Ale acer zde popisoval jeho bujáré večírky ve stylu Carlose Raposa, že se dívím, tak mi to nak nevychází *4*

@ace @Jordi Alba lol to jste asi dlouho nebyli na pořádné párty *5*

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:02

makakovi samozrejme cepicka nevadi, kdyz ji potrebuje tak jednou do roka ze jo *2*

lol 25? Tpč tak to jo

   avatar uživatele Makak 6 dnes 17:29

@Jordi Alba On ty páprdovský názory kompenzuje výlevama 14letý holky, takže těch 25 odpovídá *2*

Pablito jako s jeho názorama je mladej? *4*

Tak já taky ne, ale už taky nejsem nějaký kido, co to strčí do všeho.

   avatar uživatele Makak 6 dnes 17:18

@Jordi Alba 40 mívá na tachometru mimo obec *2*

@Jordi Alba Ne, ale nejsem nějakej Afričánek, abych ji nepoužíval vůbec (nebo si myslel, že má uplatnění jenom v 16 letech na diskotékách).

A Pablitovi není tak 40? *25*

Předchozí 1 2 3 14 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 11
2. Jordi Alba 9
3. BarcaGang 8
4. Makak 6
5. tunak 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace