Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Celta de Vigo - Girona (reportáž)

Celta de Vigo - Girona, 29.09.17 (reportáž)

29.09.17 20:00 Základní část - 7. kolo

Celta de Vigo

3:3

(2:2)

Girona

Rozhodčí: Pablo Gonzales Fuertes Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 0 (0%)

Hned první utkání sedmého kola La Ligy nabídlo skvělou podívanou, zvraty, góly a konečnou dělbu bodů. Celta Vigo se po parádním představení rozešla s Gironou smírně po výsledku 3-3.

Netrvalo to dlouho a už se skóre měnilo. V osmé minutě předvedla Celta Vigo ukázkový brejk zakončený hlavičkou Sista mimo dosah Iraizoze. V rozmezí osmi minut padly celkově čtyři branky. Portu a Stuani otočili stav ve prospěch hostů, kteří tak ukončili dlouhé čekání na rozvlnění sítě, jenže Maxi ani tentokrát nevyšel střelecky naprázdno a rychle srovnal.

Poté se hra na několik desítek minut zklidnila, až čtvrthodiny před koncem předvedl svou kopací techniku Wass a z přímého kopu poslal Celtu podruhé v zápase do vedení. Girona nesložila zbraně a měla poslední slovo, v 85. minutě Juanpe určil konečný výsledek na 3-3.

logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-3-3): R. Blanco Veiga, Fontàs, H. Mallo Novegil, Jonny Castro, S. Gómez Solà, D. Wass, J. Sánchez Ruiz, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, M. Gómez González, P. Sisto Ifolo Emirmija
Náhradníci: S. Álvarez Conde, F. Roncaglia, G. Cabral, A. Hjulsager, B. Méndez Portela, E. Mor, J. Guidetti
logo Girona: (Pablo Javier Machín Díez) Základní sestava (3-4-2-1): Iraizoz, B. Espinosa Zúñiga, J. Mojica Palacio, J. Ramírez López, P. Alcalá Guirado, P. Maffeo Becerra, A. García Serrano, B. García Freire, C. Portugués Manzanera, P. Pons Riera, C. Stuani Curbelo
Náhradníci: Y. Bounou, J. Ramalho Chimeno, Planas, Douglas Luiz, F. Benítez Caraballo, M. Olunga, O. Kayode