Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Celta de Vigo - Real Madrid (reportáž)

Celta de Vigo - Real Madrid, 07.01.18 (reportáž)

07.01.18 20:45 Základní část - 18. kolo

Celta de Vigo

2:2

(1:2)

Real Madrid

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 20,872 (66%)

Real Madrid znovu ztratil v lize body a fanoušci už ani nepočítájí, pokolikáté se tak stalo. Tentokrát se favorit musel spokojit s remízou na Balaídosu, kde se s domácí Celtou Vigo rozešel smírně po výsledku 2-2.

V prvním poločase trápily oba týmy nepřesnosti, přesto byly k vidění hned tři branky. Iago Aspas ještě neuspěl, neboť trefil jen tyč, ale krásný oblouček Wasse už síť rozvlnil. Přestože Real Madrid zdaleka neukázal svou nejlepší verzi, dvěma slepenými góly Balea skóre otočil.

Ve druhém poločase ale měla větší hlad po úspěchu Celta. Za sražení Aspase Keylorem Navasem byla nařízena penalta, sám faulovaný ji však neproměnil, kostarický brankář udržel svůj tým ve hře. Na hlavičku Maxiho ze závěru už ale byl krátký. A protože Lucas v poslední příležitosti ztroskotal na Blancovi, Celta a Real Madrid si rozdělily po bodu.

logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-4-2): R. Blanco Veiga, F. Roncaglia, G. Cabral, H. Mallo Novegil, Jonny Castro, D. Wass, N. Radoja, P. Hernández, I. Aspas Juncal, M. Gómez González, P. Sisto Ifolo Emirmija
Náhradníci: S. Álvarez Conde, Fontàs, S. Gómez Solà, B. Méndez Portela, J. Sánchez Ruiz, S. Lobotka, E. Mor
logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-1-2): K. Navas, A. Hakimi, J. Fernández Iglesias, M. Vieira da Silva Júnior, R. Varane, C. Casimiro, F. Alarcón Suárez, L. Modrić, T. Kroos, Cristiano Ronaldo, G. Bale
Náhradníci: F. Casilla Cortés, J. Vallejo Lázaro, T. Hernández, L. Vázquez Iglesias, M. Asensio Willemsen, M. Kovačić, B. Mayoral Moya