Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Las Palmas - Deportivo Alavés (reportáž)

Las Palmas - Deportivo Alavés, 22.04.18 (reportáž)

22.04.18 19:30 Základní část - 34. kolo

Las Palmas

0:4

(0:0)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: Mario Melero López Stadion: Estadio de Gran Canaria Diváci: 7,143 (23%)

Bez fotbalu a bez cti. Tak míří Las Palmas do Segundy, kam je poslal domácí debakl s Alavésem, který na Gran Canarii triumfoval 4-0. Ostrované přišli i o matematickou možnose se zachránit, Alavés si naproti tomu zajistil setrvání mezi elitou.

První poločas nabídl nudnou podívanou, z níž vybočil jen dalekonosný pokus Javi Castellana na jedné a Sobrinova střela na druhé straně. První šanci druhé půle měli domácí, Etebovi zkazila radost branková konstrukce.

Od té chvíle přestaly Las Palmas existovat a jejich obrana jen marně naháněla hostující fotbalisty. Dvakrát Munir, Medrán a Sobrino poslali míč za Lizoainova záda, brankář žlutomodrých byl bezmocný. Vysoká prohra 0-4 znamená pro Las Palmas jistotu sestupu, Alavés se naproti tomu může těšit na další sezónu v La Lize.

logo Las Palmas: (Francisco Jémez Martín) Základní sestava (4-2-3-1): R. Lizoáin Cruz, A. Gálvez Jimena, D. Rodríguez Santana, David García, M. Aguirregaray, A. Halilović, J. Castellano Betancor, J. Gómez Umpiérrez, O. Etebo, I. Ezekiel, J. Calleri
Náhradníci: L. Chichizola, D. Castellano Betancor, J. Navarro Jiménez, A. Aquilani, I. Gil de Pareja Vicent, J. Samperio Bustara, H. Toledo
logo Deportivo Alavés: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, A. Ruano Delgado, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, R. Ely, I. Gómez Pérez, M. García Sánchez, M. Wakaso, T. Pina Isla, M. El Haddadi Mohamed, R. Sobrino Pozuelo
Náhradníci: A. Sivera Salvá, G. Maripán, V. Laguardia Cisneros, A. Pedraza Sag, Álvaro Medrán, H. Pérez, J. Guidetti