Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Real Betis - Girona (reportáž)

Real Betis

2:2

(0:1)

Girona

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Estadio Benito Villamarín Diváci: 45,681 (75%)

Utkání mezi Betisem a Gironou vítěze nenašlo, po bláznivém závěru, kdy padal jeden gól za druhým, se na stadionu Benita Villamarína zrodila remíza 2-2.

Girona měla v prvním poločase herně navrch, ale pokud jde o šance, tak byl zápas vyrovnaný. Portu a Stuani na jedná a dvakrát Guardado na druhé straně nedokázali své příležitosti dotáhnout do gólového konce. Až v nastaveném čase zastřihal Toșca nůžkami naprázdno, míč propadl k Portuovi, jenž poslal Gironu do vedení.

Ve druhém dějstí se na gól čekalo dlouho, divoký závěr ale vše vynahradil. Andrés Guardado vyrovnal precizním přímým kopem. Ve čtvrté minutě nastaveného času znovu přiblížil hosty k výhře Portu a Betisu zbýval jediný útok naděje. Tello ho vyřešil nejlépe jak mohl, zbavil se beka a přesně zakončil. Strhující finiš rozhodl o tom, že Betis a Girona si připisují po bodu.

logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (4-3-3): A. Adán Garrido, A. Toșca, Jordi Amat, R. Durmisi, R. Navarro Mazuelos, F. García Fernández, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, R. Boudebouz, V. Camarasa Ferrando, S. León Limones
Náhradníci: D. Giménez Hernández, A. Barragán Fernández, Fabián Ruiz, J. Narváez Solarte, M. Leiva Esquivel, A. Sanabria Ayala, C. Tello Herrera
logo Girona: (Pablo Javier Machín Díez) Základní sestava (3-4-2-1): Y. Bounou, J. Ramalho Chimeno, J. Ramírez López, Muniesa, P. Maffeo Becerra, A. Granell Nogué, B. García Freire, C. Portugués Manzanera, D. Timor Copoví, F. Benítez Caraballo, C. Stuani Curbelo
Náhradníci: Iraizoz, J. Mojica Palacio, Planas, A. García Serrano, Douglas Luiz, M. Olunga, O. Kayode