Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Real Sociedad - Leganés (reportáž)

Real Sociedad - Leganés, 12.05.18 (reportáž)

12.05.18 16:15 Základní část - 37. kolo

Real Sociedad

3:2

(2:1)

Leganés

Rozhodčí: David Medié Jiménez Stadion: Reale Arena Diváci: 19,981 (62%)

Leganés na Anoetě bojoval, rozlučku s Xabi Prietem a Carlosem Martínezem ale zkazit Realu Sociedad nedokázal. Domácí slaví triumf 3-2.

Byla to na Anoetě velká sláva, neboť zejména v případě Xabi Prieta šlo o loučení se skutečnou legendou klubu i La Ligy. A Erreala rychle nakročila k tomu, aby šlo o úspěšné odpoledne. Juanmi dostal v 18. minutě skvělý pas za obranu, Champagne vytáhl dobrý zákrok, jenže na dorážku Oyarzabala už neměl nárok. O chvíli později se prosadil Canales a Anoeta bouřila nadšením. Jenže Leganés ještě do poločasu stihl kontaktní gól, a to zásluhou nejlepšího hráče Okurek v zápase Diega Rica.

Nedůraz v obraně potrestal rychle po změně stran Guerrero a bylo srovnáno. Rozuzlení přinesla 80. minuta. Za faul na Juanmiho byl nařízen pokutový kop, Willian José se z puntíku nemýlil. Real Sociedad si připsal těsné vítězství.

logo Real Sociedad: (Imanol Alguacil Barrenetxea) Základní sestava (4-4-2): G. Rulli, Á. Odriozola Arzallus, H. Moreno, K. Rodrigues, R. Rodríguez Navas, A. Illarramendi Andonegi, R. Pardo Gutiérrez, S. Canales Madrazo, J. Jiménez López, M. Oyarzabal Ugarte, W. da Silva
Náhradníci: M. Moyà Rumbo, A. De La Bella Madureño, Carlos Martínez, D. Llorente Ríos, D. Zurutuza Veillet, Xabi Prieto, J. Bautista Orgilles
logo Leganés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-2-3-1): N. Champagne, D. Rico Salguero, E. Muñoz, M. Dos Santos, U. Bustinza Martínez, G. Gumbau Garriga, J. Eraso Goñi, J. Ramos Suárez, N. El Zhar, R. Pérez Del Mármol, M. Guerrero Martín
Náhradníci: , Serantes, M. Mantovani, R. García Carnero, R. Román Triguero, D. Brašanac, C. Beauvue