Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Atlético Madrid - Real Madrid (reportáž)

Atlético Madrid - Real Madrid, 28.09.19 (reportáž)

28.09.19 21:00 Základní část - 7. kolo

Atlético Madrid

0:0

(0:0)

Real Madrid

Rozhodčí: José Luis González González Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 68,032 (0%)

Z gólově chudé soboty nevybočilo ani městské derby mezi Atléticem a Realem Madrid, skvělá atmosféra na stadionu Wanda Metropolitano nepomohla míči do sítě, z čehož plyne, že místní rivalové si po rezultátu 0-0 připisují po bodu.

Podle očekávání se bojovalo o každý metr hřiště, přesto se na první šanci nečekalo dlouho. Už po několika minutách ukázal obraně záda João Félix, křížnou střelu poslal těsně vedle. Jak se ukázalo, šlo o jedinou skutečnou příležitost první pětačtyřicetiminutovky. V jejím zbytku zaujaly už jen střely z dálky - Joãa Félixe opět mimo a proti Kroosově pokusu zakročil Oblak.

Do oblak, tentokrát s malým o, pálil v 57. minutě z dobré pozice Bale. Saúl po rohu hlavičkoval nad a proti Benzemovi vytáhl skvělý reflex Oblak. Ani v závěru se hrdina, který by rozhodl, nenašel. Remíza se zdá být spravedlivým vyústěním.

logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, J. Giménez de Vargas, K. Trippier, R. Lodi dos Santos, S. Savić, J. Resurrección Merodio, S. Ñíguez, T. Partey, V. Machín Pérez, D. da Silva Costa, J. Sequeira
    Náhradníci: A. Adán Garrido, F. de Almeida Monteiro, S. Arias Naranjo, H. Herrera López, M. Llorente Moreno, T. Lemar, Á. Correa
    logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-1-4-1): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, J. Fernández Iglesias, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, F. Valverde Dipetta, T. Kroos, E. Hazard, G. Bale, K. Benzema
    Náhradníci: A. Areola, É. Gabriel Militão, J. Rodríguez Rubio, L. Modrić, L. Vázquez Iglesias, L. Jović, V. Júnior