Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Valladolid - Real Madrid (reportáž)

Real Valladolid - Real Madrid, 26.01.20 (reportáž)

26.01.20 21:00 Základní část - 21. kolo

Real Valladolid

0:1

(0:0)

Real Madrid

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea Stadion: Estadio Municipal José Zorrilla Diváci: 23,404 (84%)

Real Madrid využil prohry Barcelony a díky brance Nacha zvítězil ve Valladolidu 1-0 a vystřídal obhájce titulu na prvním místě tabulky.

Ve Valladolidu na favorita podle očekávání nečekalo snadných devadesát minut. Domácí sice nebyli směrem dopředu příliš nebezpeční, zároveň však nepouštěli Real Madrid do nebezpečných situací.

Zidaneho výběr se v posledních měsících může pochlubit skvělou obranou, která i dnes udržela nulu. A tak stačí Bílému baletu minimum šancí, aby vítězil. Tak tomu bylo i na Zorrille. O všem rozhodla hlavička Nacha ze 78. minuty. Valladolid sice o deset minut později vyrovnal, stejně jako Casemirovi v prvním poločase mu ovšem byl gól anulován kvůli ofsajdu.

logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (4-3-1-2): J. Masip López, A. Regal Angulo, F. Olivas Alba, M. Karim, R. García Carnero, F. San Emeterio Díaz, J. Fernández Moreno, M. Herrero Javaloyas, R. Alcaraz Jiménez, E. Ünal, S. Guardiola Navarro
Náhradníci: S. Pérez Fariña, J. Martínez García, J. Moyano Lujano, L. Villa Suárez, P. Hervías Ruiz, M. De la Fuente Escudero, Ó. Plano Pedreño
logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, F. Mendy, J. Fernández Iglesias, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, F. Alarcón Suárez, L. Modrić, T. Kroos, K. Benzema, R. Silva de Goes
Náhradníci: A. Areola, É. Gabriel Militão, M. Vieira da Silva Júnior, F. Valverde Dipetta, J. Rodríguez Rubio, L. Vázquez Iglesias, L. Jović