Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Sevilla - Real Sociedad (reportáž)

Sevilla - Real Sociedad, 29.09.19 (reportáž)

29.09.19 22:00 Základní část - 7. kolo

Sevilla

3:2

(1:1)

Real Sociedad

Rozhodčí: Javier Alberola Rojas Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 0 (0%)

Sevilla a Real Sociedad předvedly fanouškům na stadionu Ramóna-Sáncheze Pizjuána nejhezčí utkání sedmého ligového kola, větší radost z něj měli po výhře 3-2 domácí.

Real Sociedad šel do vedení už v páté minutě - Januzaj našel Oyarzabala a Vaclík byl bez šance. Baskové v tu chvíli poskočili na první místo tabulky, nezdrželi se na něm dlouho. V 18. minutě totiž vyrovnal perfektní střelou z první Nolito. Sevilla byla lepším týmem a po změně stran se bleskově ujala vedení. Ocampos obehrál beka a z úhlu propálil Moyu.

Andalusané byli při chuti, úchvatnou střelu Joana Jordána z pětadvaceti metrů zastavila tyč. Střídající Fran Vázquez už Moyu překonal - 3-1. Realu Sociedad se ještě Portuem podařilo závěrečné minuty zdramatizovat, Sevilla se ale o zasloužené vítězsví připravit nenechala.

logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Vaclík, D. Santos Silva, J. Koundé, S. Reguilón Rodríguez, É. Banega, F. Reges, J. Navas González, L. Ocampos, Ó. Torres Muñoz, L. de Jong, M. Agudo Durán
Náhradníci: Y. Bounou, S. Gómez Solà, A. Pozo Pozo, F. Vázquez, J. Jordán Moreno, M. Mesquita Lopes, J. Hernández Balcázar
logo Real Sociedad: (Imanol Alguacil Barrenetxea) Základní sestava (4-3-3): M. Moyà Rumbo, A. Elustondo Irribaria, D. Llorente Ríos, I. Monreal Eraso, J. Zaldúa Bengoetxea, A. Januzaj, D. Zurutuza Veillet, I. Zubeldía Elorza, M. Ødegaard, M. Oyarzabal Ugarte, W. da Silva
Náhradníci: A. Remiro Gargallo, A. Muñoz Capellán, R. Le Normand, C. Portugués Manzanera, L. Sangalli Fuentes, M. Merino Zazón, A. Isak