Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Villarreal - FC Barcelona (reportáž)

Villarreal - FC Barcelona, 05.07.20 (reportáž)

05.07.20 23:00 Základní část - 34. kolo

Villarreal

1:4

(1:3)

FC Barcelona

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 0 (0%)

Barcelona rázně ukázala, že stále myslí na ligový titul, i když šla do utkání proti Villarrealu se sedmibodovou ztrátou na Real Madrid. Jasný triumf 4-1 na půdě po koronavirové pauze skvělého Villarrealu je ukázkou, jak silná může Barcelona být.

Už ve čtvrté minutě tečoval míč do vlastní branky Pau Torres, Villarreal ale rychle zareagoval a Gerard Moreno z dorážky vyrovnal. Velmi podobná trefa Luise Suáreze vrátila Barceloně vedení. Odehráno bylo jen dvacet minut a už padly tři branky.

Těsně před pauzou zvýšil vedení hostů krásným lobem Griezmann, míč zapadl do branky od břevna. Barcelona si dvougólové vedení hlídala a v závěru skóre ještě vylepšil Ansu Fati.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-4-2): S. Asenjo Andrés, A. Moreno Pérez, M. Pérez Martínez, P. Francisco Torres, R. Albiol Tortajada, A. Zambo Anguissa, S. Cazorla González, S. Chukwueze, V. Iborra de la Fuente, F. Alcácer García, G. Moreno Balaguero
Náhradníci: A. Fernández Moreno, F. Niño Rodriguez, S. Chakla, X. Quintillà Guasch, B. Soriano Llido, J. Ontiveros Parra, M. Gómez Bordonado, M. Morlanes Ariño, M. Trigueros Muñoz, R. Peña Jiménez, S. Lozano Lluch, C. Bacca Ahumada
logo FC Barcelona: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (4-3-1-2): M. ter Stegen, C. Lenglet, G. Pique, J. Alba Ramos, N. Cabral Semedo, S. Roberto Carnicer, A. Vidal Pardo, S. Busquets i Burgos, A. Griezmann, L. Messi, L. Suárez Díaz
Náhradníci: I. Peña Sotorres, N. Murara Neto, D. Morer Cabrera, J. Cuenca Barreno, R. Araújo da Silva, Á. Collado Gutiérrez, A. Ramos de Oliveira Melo, I. Rakitić, R. Puig Martí, R. Rodríguez Jiménez, A. Fati, M. Braithwait