Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Villarreal - Real Betis (reportáž)

Villarreal - Real Betis, 27.09.19 (reportáž)

27.09.19 21:00 Základní část - 7. kolo

Villarreal

5:1

(1:0)

Real Betis

Rozhodčí: Javier Estrada Fernández Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 18,135 (77%)

Sedmé ligové kolo začalo překvapivě jasnou výhrou Villarrealu nad Betisem. Žlutá ponorka soupeře sestřelila pětigólovým přídělem.

Skóre 5-1 však klame, na Estadio de la Cerámica se hrál podstatně vyrovnanější zápas, než se může podle výsledku zdát. Jedinou branku úvodní půle zaznamenal v jejím závěru po rohovém kopu Toko Ekambi.

Emerson parádní křížnou střelou rychle po návratu ze šaten srovnal a Betis ožil. Dvě dobré šance na skórování mu zmařily zákroky Sergia Asenja. Jako rozhodující se ukázala 67. minutě, kdy videorozhodčího našel v souboji Bartry s Chukwuezem faul - penalta. Cazorla proměnil. Villarreal podnikal brejky do otevřené obrany, jeden z nich zakončil Ekambi a bylo rozhodnuto. Po šedesátimetrovém sprintu ještě v nastaveném čase přikrášlil skóre Gerard Moreno a po něm Chukwueze.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-2-3-1): S. Asenjo Andrés, P. Francisco Torres, R. Albiol Tortajada, X. Quintillà Guasch, A. Zambo Anguissa, M. Gómez Bordonado, R. Peña Jiménez, S. Cazorla González, V. Iborra de la Fuente, G. Moreno Balaguero, K. Toko Ekambi
Náhradníci: A. Fernández Moreno, J. Funes Mori, M. Pérez Martínez, J. Ontiveros Parra, M. Trigueros Muñoz, S. Chukwueze, C. Bacca Ahumada
logo Real Betis: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-4-2): J. Robles Blázquez, E. Leite de Souza Junior, M. Bartra Aregall, Z. Feddal, A. Moreno Lopera, A. Pedraza Sag, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, W. Silva de Carvalho, B. Iglesias Quintas, L. Morón García
Náhradníci: D. Martín Fernández, A. Mandi, D. Lainez Leyva, F. García Fernández, J. Guardado Hernández, C. Tello Herrera, R. García de Haro