NázevEstadi Municipal de Montilivi
Kapacita14500

Aktuality týmu

01.04.19 22:44
Girona bude v utkání proti Atléticu Madrid postrádat svého nejlepšího střelce Stuaniho, uruguayský reprezentant si přivodil lehké svalové zranění.
08.03.19 00:56
Girona nebude moci čtyři týdny využít služeb Douglase Luize, jenž si přivodil zranění stehenního svalu.
07.03.19 01:12
Katalánský Superpohár (Supercopa de Catalunya) překvapivě získala Girona, která porazila Barcelonu, jež nastoupila bez většiny hvězd, 1-0. Jedinou branku utkání zaznamenal v 69. minutě z pokutového kopu Stuani. Utkání sledovalo v Sabadellu 10 722 fanoušků. Šlo o čtvrtý ročník soutěže, v níž se střetávají dva nejlepší katalánské kluby dle pořadí v La Lize.
25.02.19 11:45
Cristhian Stuani nedávno prodloužil smlouvu s Gironou, ofenzivní hvězda Katalánců ale přiznala, že o její služby měla zájem i Barcelona: "Ano, zájem Barcelony tam byl. Je pro mě ctí, že tak velký klub o mně přemýšlel."
13.02.19 11:31
Girona neumí reagovat, pokud inkasuje jako první. Katalánský klub v letošní sezoně nedokázal ani jednou otočit skóre a z deseti případů, kdy prohrával, vydoloval pouhé dva body.
01.02.19 23:37
Gorka Iraizoz a Marc Muniesa budou prozatím neupřesněnou dobu bez fotbalu. Oba hráči Girony mají svalové potíže.
01.02.19 23:36
Cristhian Stuani prodloužil smlouvu s Gironou. Barvy katalánského klubu by tak měl hájit až do roku 2022. Původní kontrakt by vypršel v létě 2020.
16.01.19 08:01
Devětadvacetiletý obránce Raúl García rozvázal smlouvu s Leganésem a bez práce nezůstal dlouho, neboť vzápětí se do konce sezóny upsal Gironě.
15.01.19 12:04
Ernesto Valverde na nedělní tiskové konferenci připustil, že Barcelona hledá posilu do útoku. Možná ji najde v Gironě, kterou by mohla připravit o jejího nejlepšího střelce Stuaniho, a to za částku okolo 15 milionů eur.
11.01.19 21:00
Brankář Bono bude i nadále působit v Gironě. S klubem se jednička Katalánců dohodla na prodloužení smlouvy do roku 2021.