Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Real Madrid - Leganés (reportáž)

Real Madrid - Leganés, 01.09.18 (reportáž)

01.09.18 21:45 Základní část - 3. kolo

Real Madrid

4:1

(1:1)

Leganés

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 59,255 (73%)

Real Madrid zvládl úspěšně i třetí ligový zápas pod vedením Julena Lopeteguiho, zásluhou výborné druhé půle zdolal Leganés přesvědčivě 4-1.

Domácí měli rychlý vstup do utkání a hned v páté minutě byl blízko gólu Asensio, jehož dloubáček ale přeletěl brankáře i branku. Po čtvrthodině se už skóre měnilo. Bale vyslal na Cuéllara tvrdou střelu, kterou hostující brankář jen vyrazil a míč po jeho dotyku zapadl do sítě. Leganés rychle vyrovnal. Casemiro zbytečně fauloval ve vápně, nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Carrillo.

Jestliže první poločas byl ze strany favorita průměrný, v tom druhém Real Madrid přeřadil na vyšší rychlostní stupeň a Leganés přestal stíhat. Benzema nedlouho po příchodu ze šaten hlavičkou vrátil domácím vedení, které potvrdil v 61. minutě přesnou přízemní střelou. O pět minut později se prosadil Sergio Ramos z penaltového puntíku, kam ukázal arbitr po sražení Asensia. Další příležitosti zůstaly nevyužity, Real Madrid i tak při debutu Courtoise rozstřílel Leganés 4-1.

logo Real Madrid: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, M. Vieira da Silva Júnior, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, L. Modrić, M. Asensio Willemsen, T. Kroos, G. Bale, K. Benzema
      Náhradníci: K. Navas, J. Fernández Iglesias, D. Ceballos Fernández, F. Alarcón Suárez, L. Vázquez Iglesias, M. Llorente Moreno, M. Díaz Mejía
      logo Leganés: (M. Pellegrino) Základní sestava (4-4-2): I. Cuéllar Sacristán, D. Siovas, J. Moreno Fuertes, J. Silva, U. Bustinza Martínez, G. Gumbau Garriga, J. Eraso Goñi, N. El Zhar, R. Pérez Del Mármol, G. Carrillo, Michael Santos
      Náhradníci: Serantes, A. Nyom, K. Omeruo, M. Vesga Arruti, D. Ojeda Saranova, D. Rolan, Y. En-Nesyri