Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Athletic Club - Villarreal (reportáž)

Athletic Club - Villarreal, 26.09.18 (reportáž)

26.09.18 20:00 Základní část - 6. kolo

Athletic Club

0:3

(0:0)

Villarreal

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: San Mamés Barria Diváci: 39,672 (74%)

Athletic poprvé pod vedením Eduarda Berizza padl, Villarrealu podlehl na San Mamés jednoznačně 0-3.

První poločas nabídl jen nudu, ani jeden z týmů nedokázal přesně kombinovat a vytvářet si střelecké pozice. Na první šanci se tak muselo čekat až do závěru půle, kdy Unai Simón skvěle zneškodnil střelu Fornalse.

Stejný hráč vypálil po hodině hry téměř z poloviny hřiště a jeho úžasný pokus zapadl do sítě. Gól kola. Brankář Athleticu poté chyboval při hlavičce Moriho a v předposlední minutě si ho vychutnal střídající Ekambi. Villarreal zvítězil v Bilbau vysoko 3-0, Fornalsův gól bezpochyby bude hitem sociálních sítí příštích dnů.

logo Athletic Club: (E. Berizzo) Základní sestava (4-2-3-1): U. Simón Mendibil, A. Capa Rodríguez, Í. Martínez Berridi, Ó. de Marcos Arana, U. Núñez Gestoso, Y. Berchiche Izeta, A. Iturraspe Derteano, B. Etxebarria Urkiaga, R. García Escudero, I. Muniain Goñi, I. Williams Arthuer
Náhradníci: Hodei Oleaga, M. Balenziaga Oruesagasti, Y. Álvarez López, I. Córdoba Kerejeta, M. San José Domínguez, U. López Cabrera, G. Guruzeta Rodríguez
logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-4-2): S. Asenjo Andrés, Álvaro González, J. Costa Jordá, J. Funes Mori, M. Layún, M. Pérez Martínez, V. Ruíz Torre, M. Trigueros Muñoz, Pablo Fornals, C. Bacca Ahumada, G. Moreno Balaguero
Náhradníci: A. Fernández Moreno, A. Pedraza Sag, M. Iturra, S. Cazorla González, D. Raba Antolí, K. Toko Ekambi, N. Sansone