Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Celta de Vigo - Granada (reportáž)

Celta de Vigo - Granada, 15.09.19 (reportáž)

15.09.19 17:00 Základní část - 4. kolo

Celta de Vigo

0:2

(0:1)

Granada

Rozhodčí: Eduardo Prieto Iglesias Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 18,259 (57%)

Celta Vigo prohrála s Granadou 0-2 v zápase, který nabídl vše kromě jediného - fotbalovosti. Hosté využili dlouhé početní výhody o dva muže, aby pevným krokem dokráčeli k vítězství.

Zápas trval jen deset minut. Tak dlouho trvalo, než byl vyloučen první fotbalista domácích - Jorge Sáenz za přišlápnutí achilovky Soldada. Když po necelé půlhodině po konzultaci s videorozhodčím obdržel červenou kartu také Beltrán. To už v době, kdy se takřka nehrálo kvůli neustálým faulům, protestům, dohadům...

Z nudy vybočila až šestá minuta nastaveného času první půle, kdy po rohu hlavou otevřel skóre Germán. Granada měla střetnutí tam, kde ho potřebovala, což ještě podtrhl nedlouho po úvodu druhé půle dalším gólem Yangel po parádní ráně z dvaceti metrů. Závěrečná půlhodina se dohrávala jen z povinnosti. Celta Vigo prohrála s Granadou 0-2.

logo Celta de Vigo: (Francisco Escriba Segura) Základní sestava (4-4-2): R. Blanco Veiga, H. Mallo Novegil, J. Aidoo, J. Sáenz de Miera Colmeiro, L. Olaza Catrofe, B. Méndez Portela, D. Suárez Fernández, F. Beltrán Peinado, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, S. Mina Lorenzo
Náhradníci: S. Álvarez Conde, K. Vázquez Comesaña, N. Araújo Razo, I. Losada Aragunde, P. Diop Gueye, G. Fernández Leites, P. Sisto Ifolo Emirmija
logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (4-2-3-1): R. Dantas da Silva, D. Sousa Coutinho Meneses Duarte, G. Sánchez Barahona, J. Marín Ruiz, V. Díaz Miguel, Á. Montoro Sánchez, F. Vico Villegas, J. Rodríguez Díaz, Y. Herrera Ravelo, D. Machís Marcano, R. Soldado Rillo
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, J. Martínez Gil, Á. Vadillo Cifuentes, M. Gonalons, R. Azeez, A. Ramos, C. Fernández Luna