Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Sevilla - Real Madrid (reportáž)

Sevilla - Real Madrid, 22.09.19 (reportáž)

22.09.19 22:00 Základní část - 5. kolo

Sevilla

0:1

(0:0)

Real Madrid

Rozhodčí: Juan Martínez Munuera Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 42,354 (93%)

Real Madrid se dokázal oklepat z debaklu v Paříži a po zodpovědném výkonu si na stadionu Sevilly došel pro tři body. Jediný gól vsítil Karim Benzema.

Utkání bylo plné osobních soubojů a nasazení, skutečných šancí ovšem bylo minimum. A když už se nějaká vyrojila, patřila výhradně Realu Madrid. V pětatřicáté minutě vychytal Vaclík z úhlu Hazarda, o chvíli později se na něj ještě z lepší pozice řítil Carvajal, český brankář znovu vyšel jako vítěz.

V 65. minutě už byl Vaclík bezmocný. Benzema využil Carvajalova přesného centru a hlavou zamířil do protipohybu ochránce branky Sevilly - 1-0 pro Real Madrid. Seville se nedařilo dostat do tlaku či přílžitosti, Courtois prožil až příliš klidný večer, během něhož nemusel ani jednou zasahovat. Zidanův výběr se bodově dotáhl na vedoucí Athletic.

logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Vaclík, D. Martins Carriço, D. Santos Silva, S. Reguilón Rodríguez, É. Banega, F. Reges, F. Vázquez, J. Jordán Moreno, J. Navas González, L. Ocampos, L. de Jong
Náhradníci: Y. Bounou, J. Koundé, S. Escudero Palomo, N. Gudelj, Ó. Torres Muñoz, J. Hernández Balcázar, M. Agudo Durán
logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-2-3-1): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, F. Mendy, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, J. Rodríguez Rubio, T. Kroos, E. Hazard, G. Bale, K. Benzema
Náhradníci: A. Areola, É. Gabriel Militão, J. Fernández Iglesias, F. Valverde Dipetta, L. Vázquez Iglesias, L. Jović, V. Júnior