Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Madrid - Granada (reportáž)

Real Madrid - Granada, 05.10.19 (reportáž)

05.10.19 16:00 Základní část - 8. kolo

Real Madrid

4:2

(2:0)

Granada

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 70,315 (87%)

Real Madrid se vrátil na vítěznou cestu, na Bernabéu si ale jasnou situaci znovu zkomplikoval a musel se o výhru nad Granadou obávat až do nastaveného času.

Favorit si postupně vybudoval vedení, když se už ve druhé minutě po skvělém pasu trefil Benzema a na konci půle svým prvním gólem v bílém dresu Hazard. Když Modrić parádní ranou zvýšil ve druhém dějství už na 3-0, zdálo se rozhodnuto.

Areola ale příliš otálel s rozehrávkou a při snaze o ni nakopl protihbráče - penalta, kterou proměnil Machís. V 78. minutě snížil na jediný gól Domingos Duarte po rohu a fanoušci Realu Madrid se začali strachovat. Úlevu jim přinesl až samotný závěr, kdy James čtvrtou brankou definitivně Granadu zlomil.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): A. Areola, Á. Odriozola Arzallus, D. Carvajal Ramos, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, F. Valverde Dipetta, T. Kroos, E. Hazard, G. Bale, K. Benzema
Náhradníci: D. Altube Suárez, É. Gabriel Militão, F. Alarcón Suárez, J. Rodríguez Rubio, L. Modrić, L. Jović, R. Silva de Goes
logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (4-1-4-1): R. Dantas da Silva, C. Neva Tey, D. Sousa Coutinho Meneses Duarte, G. Sánchez Barahona, V. Díaz Miguel, Á. Montoro Sánchez, J. Rodríguez Díaz, R. Azeez, Y. Herrera Ravelo, D. Machís Marcano, R. Soldado Rillo
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, İ. Köybaşı, J. Martínez Gil, Á. Vadillo Cifuentes, M. Gonalons, A. Ramos, C. Fernández Luna