Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Sociedad - Getafe (reportáž)

Real Sociedad - Getafe, 06.10.19 (reportáž)

06.10.19 18:30 Základní část - 8. kolo

Real Sociedad

1:2

(1:0)

Getafe

Rozhodčí: Pablo González Fuertes Stadion: Reale Arena Diváci: 30,153 (94%)

Real Sociedad nedotáhl do úspěšného konce dobře rozehraný zápas proti Getafe a jsou to právě Madriďané, kdo dal o branku více.

První poločas patřil domácím, už v páte minutě využil centr Portua ke gólové hlavičce Mikel Merino a Erreala vedla. Hostitelé byli i nadále lepší, další zásah už přidat nedokázali, několikrát je zastavilo postavení mimo hru.

Litovat mohli po změně stran, protože druhé dějství bylo zrcadlové. Tentokrát to bylo Getafe, kdo se neostýchal útočit. Tlak hostů navíc podpořilo vyloučení Loorenteho. Jaime Mata vyrovnal a obrat dokonal v předposlední minutě Maksimović. Getafe možná překvapivě dobylo Anoetu 2-1.

logo Real Sociedad: (Imanol Alguacil Barrenetxea) Základní sestava (4-2-3-1): M. Moyà Rumbo, A. Elustondo Irribaria, D. Llorente Ríos, I. Monreal Eraso, J. Zaldúa Bengoetxea, A. Guevara Lajo, C. Portugués Manzanera, M. Merino Zazón, M. Ødegaard, M. Oyarzabal Ugarte, W. da Silva
Náhradníci: A. Remiro Gargallo, A. Muñoz Capellán, A. Januzaj, I. Zubeldía Elorza, L. Sangalli Fuentes, A. Barrenetxea Muguruza, A. Isak
logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): D. Soria Solís, A. Nyom, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, L. Cabrera Sasía, M. Cucurella Saseta, F. Fajr, N. Maksimović, D. Remeseiro Salgueiro, J. Mata Arnaiz, J. Molina Vidal
Náhradníci: L. Chichizola, X. Etxeita Gorritxategi, D. Timor Copoví, R. Nunes do Nascimento, Á. Rodríguez Díaz, E. Gallego Puigsech, H. Duro Perales