Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Osasuna - Valencia (reportáž)

3:1

(1:1)

Valencia

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Estadio El Sadar Diváci: 14,976 (76%)

Valencia se přidala na již velmi dlouhý seznam týmů, které nedokázaly uspět na El Sadaru. Osasuna v domácím prostředí neprohrála ani potřicáté v řadě, famózní šňůru vyšperkovala skalpem Netopýrů v poměru 3-1.

Byli to právě hosté, kdo šel rychle do vedení, když Gameiro krásně ustlal obránci a našel na malém vápně Rodriga, který už měl snadnou úlohu. Jenže to bylo ze strany Valencie v první půli vše. Situaci jí navíc zkomplikovalo vyloučení Rodriga za úder loktem do obličeje Estupiñána. Na branku Jaumeho se valil jeden útok za druhým. Brankář hostů se několikrát předvedl parádním zákrokem, proti hlavičce Oiera už byl bezmocný.

Podobně ho krátce po změně stran pokořil Rubén García a Osasuna byla na koni. Deset minut před koncem vyrazil Jaume míč k Estupiñánovi, jenž ho poslal do horního rohu branky 3-1. Úžasná jízda Osasuny před vlastním publikem nebere konce.

logo Osasuna: (Jagoba Arrasate Elustondo) Základní sestava (4-4-1-1): R. Martínez Andrade, A. Hernández Umpiérrez, I. Vidal Miralles, O. Sanjurjo Mate, P. Estupiñán Tenorio, R. Rodríguez Navas, D. Brašanac, R. García Santos, R. Torres Morales, A. López Álvarez, L. Ávila
Náhradníci: S. Herrera Pirón, D. García Zubiría, M. Castellano Castro, I. Pérez Soto, L. Perea Hernández, B. Thomas Llamas, M. Cardona Rovira
logo Valencia: (Albert Celades López) Základní sestava (4-4-2): J. Doménech Sánchez, E. Garay, G. de Abreu, J. Gayá Peña, T. Rendall Correia, C. Soler Barragán, D. Cheryshev, D. Parejo Muñoz, G. Kondogbia, K. Gameiro, R. Moreno Machado
Náhradníci: C. Rivero Sabater, J. Costa Jordá, M. Diakhaby, D. Wass, F. Coquelin, F. Torres García, M. Gómez González