Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Villarreal - Deportivo Alavés (reportáž)

Villarreal - Deportivo Alavés, 25.10.19 (reportáž)

25.10.19 22:00 Základní část - 10. kolo

Villarreal

4:1

(1:0)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: David Medié Jiménez Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 16,049 (68%)

Villarreal potvrdil jedinečnou střeleckou formu a probral se z noční můry, kterou pro něj Alavés v posledních třech letech, kdy stadion Ponorky dobyl, představoval. Domácí slaví výhru 4-1.

Po prvním poločase to na tak vysoké vítězství nevypadalo, byť Villarreal dobře nakročil, když Toko Ekambi dostal skvělý pas za obranu a svůj nájezd zakončil mimo dosah brankáře.

Alavés byl ve druhém dějství odvážnější a díky znovuzrozenému střelci Lucasi Pérezovi srovnal krok, a to po parádních nůžkách. Jenže poté už úřadovali jen domácí, kteří se mohli pochlubit velmi dobrou efektivitou v zakončení. Toko Ekambi jim v 66. minutě vrátil vedení, které v závěru ještě vylepšili Gerard Moreno a tečovaným přímým kopem Ontiveros.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-1-4-1): S. Asenjo Andrés, A. Moreno Pérez, M. Pérez Martínez, P. Francisco Torres, R. Albiol Tortajada, A. Zambo Anguissa, M. Gómez Bordonado, S. Cazorla González, V. Iborra de la Fuente, G. Moreno Balaguero, K. Toko Ekambi
Náhradníci: A. Fernández Moreno, J. Funes Mori, X. Quintillà Guasch, J. Ontiveros Parra, M. Trigueros Muñoz, S. Chukwueze, C. Bacca Ahumada
logo Deportivo Alavés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, A. Vidal Parreu, L. Magallán, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, V. Laguardia Cisneros, M. García Sánchez, M. Wakaso, J. Sanmartín Mato, L. Pérez Martínez, L. Rioja González
Náhradníci: A. Sivera Salvá, A. Rodríguez Baró, B. Sainz Eguskiza, D. Torres Rojas, O. Burke, P. Pons Riera, J. Guidetti