Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Espanyol - Real Betis (reportáž)

Espanyol - Real Betis, 15.12.19 (reportáž)

15.12.19 16:00 Základní část - 17. kolo

Espanyol

2:2

(2:1)

Real Betis

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández Stadion: RCDE Stadium Diváci: 22,248 (55%)

Další remízový výsledek sedmnáctého ligového kola přinesl zápas mezi Espanyolem a Betisem.

První poločas musel diváky bavit, neboť oba týmy nastoupily s útočnou mentalitou. Proto mohl hned ve třetí minutě otevřít skóre hlavičkující Borja Iglesias. Espanyol ještě do poločasu dokázal nepříznivý stav otočil. Sergi Darder předvedl skvělé sólo i s přesným zakončením, těsně před přestávkou poslal Espanyol do vedení Bernardo.

Druhá půle už tak atraktivní nebyla, kombinace začala váznout a přibylo nepřesností. Přesto ještě jeden gól padl, na konečných 2-2 upravil Bartra. Ustrašený Espanyol trpěl a proti Tellovi ho musel zachránit zkušený brankář Diego López. Katalánci zůstávají ve velkých problémech.

logo Espanyol: (Pablo Javier Machín Díez) Základní sestava (3-4-1-2): D. López Rodríguez, B. Espinosa Zúñiga, D. López Silva, D. Vilá Rosselló, F. Calero Villa, V. Gómez Perea, E. Granero Molina, M. Roca Junqué, S. Darder Moll, J. Calleri, V. Campuzano Bonilla
Náhradníci: A. Prieto Albert, A. Giner Pedrosa, E. Gomes Pereira, J. López Rodríguez, A. Iturraspe Derteano, F. Ferreyra, L. Wu
logo Real Betis: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-1-4-1): J. Robles Blázquez, A. Mandi, E. Leite de Souza Junior, M. Bartra Aregall, Z. Feddal, A. Moreno Lopera, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, W. Jaures Kaptoum, B. Iglesias Quintas, N. Fekir
Náhradníci: D. Martín Fernández, A. Barragán Fernández, E. González Estrada, D. Lainez Leyva, I. Gutiérrez Montilla, C. Tello Herrera, L. Morón García