Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Granada - Levante (reportáž)

Granada

1:2

(0:0)

Levante

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes Diváci: 14,127 (61%)

Levante si v prvním sobotním zápase sedmnáctého ligového kola polepšilo, když v závěru strhlo vyrovnaných devadesát minut proti Granadě ve svůj prospěch.

Utkání by více slušela remízový výsledek, který však v 89. minutě odmítl Enis Bardhi. Záložník Levante napřáhl z hranice velkého vápna a jeho parádní střela zapadla přesně k tyči.

To už v době, kdy na ukazateli skóre svítil stav 1-1 po gólu Rochiny a okamžité odpovědi Darwina Machíse. Reagovat na Bardhiho zásah už Granada nedokázala, a tak se musí smířit s prohrou 1-2.

logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (4-2-3-1): R. Dantas da Silva, C. Neva Tey, D. Sousa Coutinho Meneses Duarte, J. Martínez Gil, V. Díaz Miguel, Á. Vadillo Cifuentes, J. Rodríguez Díaz, M. Gonalons, Y. Herrera Ravelo, C. Fernández Luna, R. Soldado Rillo
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, A. Martínez Sánchez, M. Rodríguez Ruiz, R. Azeez, Y. Eteki, A. Ramos, D. Machís Marcano
logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (4-4-2): A. Fernández Abarisketa, A. García Aranda, E. Cabaco Almada, J. Miramón Santagertrudis, S. Postigo Redondo, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, N. Radoja, R. Rochina Naixes, R. Martí Salvador
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, G. Pereira Cejudo, J. Andújar Moreno, N. Vukčević, B. Mayoral Moya, H. Santos Fortes, S. León Limones