Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Valencia - Real Madrid (reportáž)

Valencia - Real Madrid, 15.12.19 (reportáž)

15.12.19 21:00 Základní část - 17. kolo

Valencia

1:1

(0:0)

Real Madrid

Rozhodčí: José María Sánchez Martínez Stadion: Estadio de Mestalla Diváci: 44,230 (82%)

Real Madrid nevyužil ztráty Barcelony v San Sebastiánu a ve Valencii remizoval. Na pozdní branku Carlose Solera odpověděl v páté minutě nastavení Benzema.

Hosté rozjeli utkání ve vysokém tempu a zasypali Jaumeho mnoha střelami, buď ale nebyly dostatečně razantní nebo předvedl brankář Valencie spolehlivý zákrok. Z tlaku Realu Madrid se neurodilo a naopak mohl udeřit hlavičkující Ferran, míč prosvištěl nad břevnem.

Druhé dějství začalo samostatným únikem Ferrana, Courtois svůj tým výborným zákrokem podržel. Poté zajímavých situací ve vápnech ubylo. Až v osmdesáté minutě propukla na Mestalle radost, když Wass našel Solera, který napálil míč do sítě. V závěru nastaveného času kopali hosté rohový kop, míč přistál na hlavě Courtoise, jehož vychytal Jaume, na dorážku Benzemy už ale neměl nárok. Valencia v pohledném utkání remizovala s Realem Madrid 1-1.

logo Valencia: (Albert Celades López) Základní sestava (4-4-2): J. Doménech Sánchez, E. Garay, G. de Abreu, J. Costa Jordá, J. Gayá Peña, C. Soler Barragán, D. Parejo Muñoz, D. Wass, F. Coquelin, F. Torres García, R. Moreno Machado
      Náhradníci: C. Rivero Sabater, M. Diakhaby, T. Rendall Correia, G. Kondogbia, V. Esquerdo Santas, M. Vallejo Galván, R. Sobrino Pozuelo
      logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, J. Fernández Iglesias, R. Varane, S. Ramos García, F. Alarcón Suárez, F. Valverde Dipetta, L. Modrić, T. Kroos, K. Benzema, R. Silva de Goes
      Náhradníci: A. Areola, Á. Odriozola Arzallus, É. Gabriel Militão, C. Casimiro, G. Bale, L. Jović, V. Júnior