Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Betis - Atlético Madrid (reportáž)

Real Betis - Atlético Madrid, 22.12.19 (reportáž)

22.12.19 16:00 Základní část - 18. kolo

Real Betis

1:2

(0:0)

Atlético Madrid

Rozhodčí: Javier Estrada Fernández Stadion: Estadio Benito Villamarín Diváci: 52,017 (86%)

Atlético po téměř třech měsících vyhrálo venkovní zápas, obětí Madriďanů se stal Betis, jehož pozitivní šňůra naopak byla utnuta.

První půlhodina patřila Betisu, v nejlepší šance zmařilo Feddalovu hlavičku břevno. I domácí ale zachránila branková konstrukce, a to v 35. minutě, kdy utíkal na Joela sám Morata, brankář Betisu ale dokázal jeho pokus vytlačit na tyč.

Lépe si vedl ve druhé půli Correa, jenž si položil Joela a zakončil do prázdné branky. Betis si vytvořil velký tlak, Canalesova střela se otřela o tyč a hostům ještě několikrát zatrnulo. Úlevu jim přinesla až nonšalantní patička Moraty po centru Correy, která definitivně otupila snahu Betisu, Bartrův gól z nastaveného času, který po konzultaci s VARem platil, přestože mu předcházela evidentní hra rukou, už znamenal jen úpravu skóre. Atlético se raduje z výhry 2-1.

logo Real Betis: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-1-4-1): J. Robles Blázquez, A. Mandi, E. Leite de Souza Junior, M. Bartra Aregall, Z. Feddal, A. Moreno Lopera, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, L. Morón García, N. Fekir
Náhradníci: D. Martín Fernández, A. Barragán Fernández, E. González Estrada, D. Lainez Leyva, W. Jaures Kaptoum, B. Iglesias Quintas, C. Tello Herrera
logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, F. de Almeida Monteiro, J. Giménez de Vargas, K. Trippier, R. Lodi dos Santos, H. Herrera López, S. Ñíguez, T. Lemar, T. Partey, Á. Morata Martín, J. Sequeira
Náhradníci: , A. Adán Garrido, M. Hermoso Canseco, S. Arias Naranjo, M. Llorente Moreno, Á. Correa, I. Šaponjić