Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Leganés - Espanyol (reportáž)

Leganés

2:0

(1:0)

Espanyol

Rozhodčí: Javier Alberola Rojas Stadion: Estadio Municipal de Butarque Diváci: 10,183 (89%)

Leganés si přilepšil na úkor Espanyolu, jehož herní projev začíná být pro fanoušky utrpením. Domácí na stadionu Butarque zaslouženě vyhráli 2-0.

Už v prvním poločase byl mezi týmy propastný rozdíl. Zatímco domácí hráli sebevědomě a s nadšením, hosté jako by byli v letargii, ze které je neprobudil ani krásný kousek Braithwaitea. Útočník Okurek si v otočce parádně zpracoval přihrávku od Óscara a pod padajícím Diegem Lópeze otevřel gólový účet. Navázat na něj mohl před přestávkou En-Nesyri, v tutovce selhal.

Espanyol ukázal první známku života až v 48. minutě, Campuzanovi volej po centrovaném míči nesedl. Byl to tak Leganés, kdo přidal druhou branku, prosadil se En-Nesyri. Okurky v utkání o naději porazily bezkrevný Espanyol 2-0.

logo Leganés: (Javier Aguirre Onaindía) Základní sestava (5-3-2): I. Cuéllar Sacristán, C. Collins Awaziem, J. Silva, K. Omeruo, K. Rodrigues, R. Rosales Altuve, Ó. Rodríguez Arnaiz, R. Mesa Quevedo, R. Pérez Del Mármol, M. Braithwait, Y. En-Nesyri
Náhradníci: J. Soriano Oropesa, R. Tarín Higón, C. Rivera Hernández, J. Eraso Goñi, A. Ruibal García, G. Carrillo, J. Arnáiz Díaz
logo Espanyol: (Pablo Javier Machín Díez) Základní sestava (3-1-4-2): D. López Rodríguez, B. Espinosa Zúñiga, D. López Silva, D. Vilá Rosselló, F. Calero Villa, V. Gómez Perea, E. Granero Molina, M. Roca Junqué, S. Darder Moll, J. Calleri, V. Campuzano Bonilla
Náhradníci: A. Prieto Albert, A. Giner Pedrosa, E. Gomes Pereira, J. López Rodríguez, P. Lozano Vizuete, F. Ferreyra, L. Wu